• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

E182E Kodlu Turkcell VINN USB 3G Modem( Fiyatı / Resimleri / Özellikleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
E182E Kodlu Turkcell VINN USB 3G Modem( Fiyatı / Resimleri / Özellikleri )

Saniye 21 MegaBit veri hızını destekleyen E182E kodlu Turkcell VINN USB 3G modem, bugün itibariyle Turkcell Abone Merkezlerinde satışa sunuldu.

Türkiye’deki en hızlı mobil internet hızını sunan Turkcell, saniyede 21 MegaBit veri hızını destekleyen E182E kodlu Turkcell VINN USB 3G’yi Turkcell Abone Merkezlerinde satışa sundu. HSDPA modunda 21 Mb/s veri indirme, HSUPA modunda ise 5.76 Mb/s veri yükleme hızına sahip olan cihaza, 189 Dolar ( 279,20 Türk Lirası ) ödeyerek sahip olabilecekler.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
189 dolar..
fazla söze gerek yok bazı şeylerin iyileşmesi için zaman geçmesi lazım

arslansem

arslansem

Üye
Yok artık..Kim buna bu kadar para verip alır ki

atalay.gsman

Üye
arkadaşım bilgilendirmen için teşekkürler...
bu para çok yazık, ben buna verilecek parayla eve bir tane daha masa üstü pc alırım. yarın bu paraya da Turkcell okey demez,ucuzlaması da en az 1 seneyi bulur...:oke::oke::oke:

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Evet çok para bu :(

Ozan

Ozan

Admin
21 Mbit baglantı verebiliyorsa şebeke, değer gibi ..
Ancak 21 mbit baglantı verecek şebeke oldugunu sanmıyorum. Şu an 7.2 Mbit dolaylarında max.

erhan_ertan

Üye
baya bı tuzluymus :)

oyuncakmisali

Üye
yok daha neler

bucii

Üye
Bu ürünle iligli süphelerinis sadece kruntudur . Çünkü yanılan arkadaslarımız var dır. ben acıklıyım. Eğer turkcell 3g modeminis varsa bu fiyatı ödeyeceksinis demektir yoksa bu ürün kampanyayla beraber dir . ürün üdretlendrmesi kampanyaüsütnden yapılacaktır . Ve turkcell in su anki 3g intiermet hısı 28.8 Mbit tir . diğer modemlerin 8 mbit te bağlanması o modemlerle ilgilidir bu modem 21 mbit te temis canavar gibi bi internet hizmeti sunmaktadır

--------------- Ekleme ---------------

ben kendim su anda bu modemi kullanmaktayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...