E-posta hatası

Sponsorlu Bağlantılar

theeyuplu

theeyuplu

Üye
    Konu Sahibi
E-posta hatası
Arkadaşlar N8 cihazıma format attıktan sonra e-posta kurulumu yapamıyorum,posta servisi sunucusuna erişilemiyor"diye uyarı çıkıyor.Birde cihazı her kapatıp açtığımda nokia hesabına giriş yapın yada kaydolun diye bir ekran açılıyor,nokia hesabına kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmaya çalışırkende bağlantı hatası diye uyarı çıkıyor.Peki benim bu problemleri düzeltmem için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinim şimdiden teşekkürler

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ilk önce verdiğim eklentideki uygulamayı yükle ve bir kere aç, kaç tane posta kutusu açmak istersen tabiki

ayarları bu şekilde yaparsan eposta çalışacaktır, tabiki bu hotmail yani outlook için ayar, internetten diğer hizmetler içinde ayarlar mevcut

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: PALA., DarkredBlue61 ve asigsasi
theeyuplu

theeyuplu

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş verdiğin dosyayı yükledim fakat sadece gmail var,bana hotmail lazım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kardeş verdiğin dosyayı yükledim fakat sadece gmail var,bana hotmail lazım
gmail yazdığına bakmayın ismi öyle, verdiğim ekran görüntülerindeki gibi ayarlarınızı yapın, ayarlara ulaşmak için menüden Mail - Ayarlar - Posta kutusuna tıkla - Posta kutusu ayarları - Gelişmiş posta kutusu ayarları giden ve gelen olarak iki tane ayar mevcut, resimlere bakarak yapın

theeyuplu

theeyuplu

Üye
    Konu Sahibi
gmail yazdığına bakmayın ismi öyle, verdiğim ekran görüntülerindeki gibi ayarlarınızı yapın, ayarlara ulaşmak için menüden Mail - Ayarlar - Posta kutusuna tıkla - Posta kutusu ayarları - Gelişmiş posta kutusu ayarları giden ve gelen olarak iki tane ayar mevcut, resimlere bakarak yapın

Kardeş dediğin gibi yaptım düzeldi sorun.Yardımın için çok teşekkür ederimAllah razı olsun...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ilk önce verdiğim eklentideki uygulamayı yükle ve bir kere aç, kaç tane posta kutusu açmak istersen tabiki

ayarları bu şekilde yaparsan eposta çalışacaktır, tabiki bu hotmail yani outlook için ayar, internetten diğer hizmetler içinde ayarlar mevcut
Başka Yolu YOkmu? Sıkıntı Eski Uygulamamı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Geçerli tek sağlıklı yöntem bu.

Sabit konu oluşturulabilir artık.
Gözlerine Girsin Neyse CFWye Atip Denerim Olur İnş Sisin İçinde Ne Var E Mailler Başkasına Gitmesin Sonra

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Gözlerine Girsin Neyse CFWye Atip Denerim Olur İnş Sisin İçinde Ne Var E Mailler Başkasına Gitmesin Sonra

:gul: Yok canım öyle bir saçmalık olmaz.All About Symbian bu konuya yer verdiyse kesin çözümdür.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Başka Yolu YOkmu? Sıkıntı Eski Uygulamamı?
eski uygulama yeni uygulama değil mail uygulamasına verilen destek kesildi sertifikası eskidi, o yüzden ayarları alamıyor, o kadar paranoyaksan boşver deneme bunu..

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
eski uygulama yeni uygulama değil mail uygulamasına verilen destek kesildi sertifikası eskidi, o yüzden ayarları alamıyor, o kadar paranoyaksan boşver deneme bunu..
Yok Gitsin Sorun Değilde İnsan Bazen Şüpheleniyor Sadece Ivır Zıvıır Mailler Geliyor.Bi E Posta Eksikti Zaten Onuda Kestiler Acaba Başka Güzel Bişey YOkmu Kullanışlı FW Den Sileyim e Maili Varsa

cyborg78

cyborg78

Üye
opera minideki g-mail gùzel fena değil, opera'dan Microsoft hesabı hotmaile girince sağlıklı çalışmyo gelen maile giremiyom dandik olmuş o mobile:)