DzSoft Dzlock v1.9 S60v5 S^3 SymbianOS9.4 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
DzSoft Dzlock v1.9 S60v5 S^3 SymbianOS9.4 Unsigned
Telefonunuzun yakınlık sensörü sayesinde tuşları ve ekranı kilitleyen/açan güzel bir uygulamadır
How Lock sekmesinden kilitleme seçeneklerini ayarlayabilirsiniz
Kısa süreliğine 2 kez dokunarak ve 3saniye bekleyerek tuşları kilitleyebilir/açabilirsiniz.
Bu iki seçeneği ayrı ayrı veya birlikte kullanabilirsiniz.
Uygulamanın bu sürümüne titreşim deaktif etme özelliği de eklenmiş

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ChavRash

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

optiq

Üye
ben bir türlü çalıştıramadım calıstıran arkadas varsa ayrıntılı anlatabılırmı acaba?

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
ben bir türlü çalıştıramadım calıstıran arkadas varsa ayrıntılı anlatabılırmı acaba?

Telefonunda yakınlık sensoru varsa programı kurup ayarları resimde görülenler gibi yap. Çok fazla seçenek yok zaten programda. Daha sonra programı kapat. (Arka planda çalışmaya devam edecektir). Telefonunu tuş kilidi açıkken 3sn boyunca üstte media barın ordaki sensörü elinle kapat. Telefonun kilitlendiğini göreceksin. Açmak için sensörü 2kez hızlı bir şekilde kapatıp tekrar aç(elinle tabi ayarlardan değil). Bu kez de telefonun tuş kilidinin açıldığını göreceksin.:oke:

nalcam22

nalcam22

Üye
yatay ekrandayken olmuo teşekkürler

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
yatay ekrandayken olmuo teşekkürler

Yatay ekranda da çalışıyor bi problem yok. O senin dediğin pocketsensor programıydı. Bundan önce onu kullanıyordum. Bu ayrıca sistem uygulaması olarak çalışır. Düşük ram durumlarında program sorunsuz çalışmaya devam eder. Bu program 5800 için gördüğüm en iyi sensor kilit programı(h)

ONER-1997

ONER-1997

Üye
tesekkürler

nalcam22

nalcam22

Üye
Yatay ekranda da çalışıyor bi problem yok. O senin dediğin pocketsensor programıydı. Bundan önce onu kullanıyordum. Bu ayrıca sistem uygulaması olarak çalışır. Düşük ram durumlarında program sorunsuz çalışmaya devam eder. Bu program 5800 için gördüğüm en iyi sensor kilit programı(h)

Yatay ekranda kilit çalışmıyo nereye çalışıyo

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
Yatay ekranda kilit çalışmıyo nereye çalışıyo

DOstum 5800 orjinal fw kullanıyorum. Bende çalışıyor bizzat deneyip yorum yazıyorum. Çalışmıyorsa kullanmayabilirsin zorla değil

talat5361

Üye
olum bir sey yapiyorsan adam gibi yap sende calismiyor bencede

caglet

caglet

Üye
Güzelmiş sağol

ilhanak31

Üye
arkadasım emegıne saglık ama ben n8 de acmadım uygulamayı yardımcı olabılen war mı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt