Duvardan Dışarı Çıkan Cin Siyah Duman Gibi!

Sponsorlu Bağlantılar

uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
Duvardan Dışarı Çıkan Cin Siyah Duman Gibi!
Görüntünün nerede çekildiği belli olmayan bu videomuzda eski bir harabe yapı gözüküyor malzemelerin altından duvarın içinden geçipde dışarı çıkan bu siyah dumanımsı varlık tüyleri diken diken etmiyor değil...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bişeyin Parlamasıdır yada Bi Bezin Gölgesi Filan Geçin Bunları :D

uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: seco_can_can ve mcnpl4
uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiye Kadar Hiç Gerçek Cin Vs Bir Videoda Göründüğünü Görmedim :) Görünse Bile Böyle Yerlerde İmkansız. (:

Böyle yerlerde onun yaptığı işlerin bir kısım sonuçları gözükür hareket eden nesneler, çarpılan insanlar, bir hayvanın içine girrip o hayvanın enteresan hareketler yapmasına sebep verme gibi... :)

• Beğen
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
kardeş sen bu gün cinlere taktın galiba :D fazla kurcalama da musallat olmasın :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Böyle yerlerde onun yaptığı işlerin bir kısım sonuçları gözükür hareket eden nesneler, çarpılan insanlar, bir hayvanın içine girrip o hayvanın enteresan hareketler yapmasına sebep verme gibi... :)
Cansız Birşeyin Klığına Cinler Giremez DiyeBİliyorum Canlıların Gİrer O Ayrı.Hatta WCde Akşam Vakti Yerde Karınca Dahi Görseniz Ellememek Gerek.Cin Olabilir.Bu Tarz Şeyler Bİraz Zor Yani.Dabbe Musallat Filan İzlersen Çok Daha Kafana Oturur :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
Cansız Birşeyin Klığına Cinler Giremez DiyeBİliyorum Canlıların Gİrer O Ayrı.Hatta WCde Akşam Vakti Yerde Karınca Dahi Görseniz Ellememek Gerek.Cin Olabilir.Bu Tarz Şeyler Bİraz Zor Yani.Dabbe Musallat Filan İzlersen Çok Daha Kafana Oturur :D

Cansız birşeyin kılığına girme değil zaten o nesni hareket ettirir mesela senin bir kitabını alır götürür bu söylediğim konunun bir delili bile var :) Bu bahsedilen şey dumansı yapıda bir Allah yarattığı mahlukat... :)
Yaratılmış Canlıların En Üstünü İnsanlardır.Merak Etme Cinler Yanımızda Devede Kulak Kalır :)
Evet onların uçma kaçma yetenği felan vardır ama bizim bir Allahdan bu yarattığını benden uzak eyle dedin mi birde duaları ile bu işi tamamladın mı sıkıntı yok :)

• Beğen
uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
Allah akıl fikir versin demek yeter ama çoğu kurgu onların :)

Kurgu ama bence içerik üreten bir toplum olmak benim hoşuma gidiyor bu insanları hayatta daha başarılı olmayı farklı pencereden bakmayı araştırma iş güdüsünü arttırmaya yönelik bir çok açıdan insana birşeyler katıyor gibi...

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Kurgu ama bence içerik üreten bir toplum olmak benim hoşuma gidiyor bu insanları hayatta daha başarılı olmayı farklı pencereden bakmayı araştırma iş güdüsünü arttırmaya yönelik bir çok açıdan insana birşeyler katıyor gibi...
tabikide, kurgu hayal gücü gerektirir hayal gücü yeni fikirler.. ama toplumca gereksiz konularda fikir üretmekte üstümüze yok bana göre...

uykucugergedan

uykucugergedan

Üye
    Konu Sahibi
tabikide, kurgu hayal gücü gerektirir hayal gücü yeni fikirler.. ama toplumca gereksiz konularda fikir üretmekte üstümüze yok bana göre...

Kesinlikle gereksiz bir çok iş ile uğraşan insanlar var... Ama şöyle bir gerçekte var önemli buluşlar sıradan birşeyin keşfini yaparken denk gelebiliyor :)

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-

Üst Alt