Faturasız Durduk Yere Verilen İnternet

Symbianist

Symbianist

Üye
Az önce alttaki sms geldi. Düğün değil bayram değil. Bu turkcell beni neden öptü şimdi anlamadım.

30 gun gecerli 1GB iceren Yeni 1GB Paketinizi kullanmaya baslayabilirsiniz. Kalan kullanimlarinizi Turkcell Hesabım Uygulaması adresinden ogrenebilir, paket ile ilgili detaylar icin www.turkcell.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz. Paketinizi 18.02.2019 00:26 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002
Simdi de bu geldi

Haydi Gel paketinizle 30 gun boyunca yurt icinde kullanabileceginiz 1GB internet hattiniza yuklendi. Paketinizi 18.02.2019 00:45 tarihine kadar kullanabilirsiniz B002
2 gb oldu havadan

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve sinan yüksel
Da®kness

Da®kness

Üye
ilginç :hmmm

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
Birisi internet paketi yaparken yanlışlıkla telefon numarasındaki rakamları karıştırmış galiba. :)

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Da®kness

Da®kness

Üye
Yeni 1GB 25 TL lik bir paketmiş. Bakiyenizden eksilme oldu mu?

Symbianist

Symbianist

Üye
Bakiyemde eksilme yok. Zaten 2 gün önce paket yenilendi. Haydi gel 1 gb vermişti turkcell. Hakkaten birisi bana mi gönderdi interneti nedir.

Cadillac34

Üye
Bakiyemde eksilme yok. Zaten 2 gün önce paket yenilendi. Haydi gel 1 gb vermişti turkcell. Hakkaten birisi bana mi gönderdi interneti nedir.
Birisi yanlışlıkla sana göndermiştir. Tıpkı kontörleri yanlış numaraya göndermek gibi bir şey. :gul:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Paket Yenilemesinden Dolayı Olabilir Çünkü Online İşlemlere Girersen Belirli Paketlere Belirli Hediyeler Veriyor.Örneğin 30 Üzeri Yükle Diyor 1 Gb Vericem Gibi Gibi

Symbianist

Symbianist

Üye
İşte mesele orda. Zaten hediyeyi verdi bir daha geldi. Hangi garibanın internetini yiyorul acaba :hmmm
SmartSelectImage_2019-01-19-12-14-12.png

Ekli dosyalar

hakkı911

Üye
yarış içerisindeler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt