Faturasız Durduk Yere Verilen İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Durduk Yere Verilen İnternet
Az önce alttaki sms geldi. Düğün değil bayram değil. Bu turkcell beni neden öptü şimdi anlamadım.

30 gun gecerli 1GB iceren Yeni 1GB Paketinizi kullanmaya baslayabilirsiniz. Kalan kullanimlarinizi adresinden ogrenebilir, paket ile ilgili detaylar icin yi ziyaret edebilirsiniz. Paketinizi 18.02.2019 00:26 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002
Simdi de bu geldi

Haydi Gel paketinizle 30 gun boyunca yurt icinde kullanabileceginiz 1GB internet hattiniza yuklendi. Paketinizi 18.02.2019 00:45 tarihine kadar kullanabilirsiniz B002
2 gb oldu havadan

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.

Da®kness

Da®kness

Üye
ilginç :hmmm

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Birisi internet paketi yaparken yanlışlıkla telefon numarasındaki rakamları karıştırmış galiba. :)

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Da®kness

Da®kness

Üye
Yeni 1GB 25 TL lik bir paketmiş. Bakiyenizden eksilme oldu mu?

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Bakiyemde eksilme yok. Zaten 2 gün önce paket yenilendi. Haydi gel 1 gb vermişti turkcell. Hakkaten birisi bana mi gönderdi interneti nedir.

Cadillac34

Üye
Bakiyemde eksilme yok. Zaten 2 gün önce paket yenilendi. Haydi gel 1 gb vermişti turkcell. Hakkaten birisi bana mi gönderdi interneti nedir.
Birisi yanlışlıkla sana göndermiştir. Tıpkı kontörleri yanlış numaraya göndermek gibi bir şey. :gul:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Paket Yenilemesinden Dolayı Olabilir Çünkü Online İşlemlere Girersen Belirli Paketlere Belirli Hediyeler Veriyor.Örneğin 30 Üzeri Yükle Diyor 1 Gb Vericem Gibi Gibi

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
İşte mesele orda. Zaten hediyeyi verdi bir daha geldi. Hangi garibanın internetini yiyorul acaba :hmmm
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

hakkı911

Üye
yarış içerisindeler