dünyanın en zor sorusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
dünyanın en zor sorusu
Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir?

Salihyet

Salihyet

Üye
Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olandır :ehe :ss

schumici

schumici

Üye
pardon yav nece yazıyo burda :ss :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
:close_tema:

mservank

mservank

Üye
cevabı biliyorum ama biraz daha bekleyelim arkdaşlar da cevap versin:ehe

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
tamamen sallıyorum cevap hayat veya insandır(belki psikolojide olabilir :) ) :D

in_dream

in_dream

Üye
kedidir kedi , :D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
belki buna proğramlanmıştır...rahat bırakın...:S

iremm

iremm

Üye
cvp veriyorum "kurnaz" dır ödülüm lütfen??? :naughty: ama bunu yapan ne die sorulduğu için asıl cvp insan eeee????:islik

begümm

Üye
Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olandır :ehe :ss

gzl cevap

black_angel2123

black_angel2123

Üye
bu ne yhaaaaaaaaaaaaa

iremm

iremm

Üye
yha cvbını verdim işte hala kadir beyden ses çıkmadı :vur İNSAN DİYORUZ :ehe

xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
bir açıklama getir o zaman irem hanım.:nono:

C01aY

C01aY

Üye
Sana bu konuda katılıyorum Salihyet

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, 0 212 543 65 65 - 0 212 572 95 95
:ehe Yorum yapmama gerek yok sanırım..​

Calaissien

Üye
bu yazı Türkçe mi gerçek soruyorum ha şaka değil ?

xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
valla ben sadece olduğu gibi buraya aktardım. soru alıntıdır kendim uydurmadım, ama sorudan da anlaşıldığı gibi çözmek için önce soruya anlayabilmek şart.
sorununda anlaşılabilir bir yanı olmadığından, ben çözme girişiminde bulunmadım. ve bu soruyu çözebilecek birisinin maxicepte olduğunu sanmıyorum.

Atakan

Atakan

Üye
:yuru

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
cvp:bende bilmiyorum:ehe

iremm

iremm

Üye
valla ben sadece olduğu gibi buraya aktardım. soru alıntıdır kendim uydurmadım, ama sorudan da anlaşıldığı gibi çözmek için önce soruya anlayabilmek şart.
sorununda anlaşılabilir bir yanı olmadığından, ben çözme girişiminde bulunmadım. ve bu soruyu çözebilecek birisinin maxicepte olduğunu sanmıyorum.

Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir? komikkk seniii çözdük diyoruz halla hallaaa hala yok diyo cvp insandır soru çok basit aslında ama kelimelerden dolayı kimse soruyu anlamaya çalışmamış direk saçma demiş soruyu dikkatli okursanız anlarsınız şu cümle herşeyi açıklıyo "pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine" başka bir deyişle bir betimleyi farklı şekillerde angaje etmek ilişkilendirmek açıklmak bunu yapabilen tek varlıkta insandırrr!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt