dünyanın en uzun süre uykusuz kalma rekoru..

Sponsorlu Bağlantılar

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
dünyanın en uzun süre uykusuz kalma rekoru..

Amerikalı Tony Wright 2007 yılında, 11 gün olarak kayda geçmiş olan (264 saat) dünya uykusuz kalma rekorunu kırdı.

Tony Wright, Guinness Rekorlar Kitabı’nda Randy Gardner tarafından kırılmış olan 264 saatlik rekoru baz alarak bulunduğu girişimde yine 264 saat uyanık kalarak rekoru tazeledi. Tony Wright’ın rekoru, Guinness’in insan sağlığı açısından ciddi tehdit oluşturan bir durum olarak belirlemesi ve bu rekoru kaldırması sebebiyle kayıtlara geçirilmedi.

Godfather

Godfather

Üye
adamın tipine koptum :D kipritleri dizmiş:D teşekkürler

aLone

aLone

Üye
iyi halt yemiş:ehe

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ben bu adama afedersiniz tırnak içinde " Manyak "derim ... Hatta bu Guinness'e girenlerede derim..
Yani adı yazılmamış bile ...Ne derdin vardı da uyumadın a be akıllı...Şahsen çok saçma buluyorum bu rekor denemelerini.

mat-rock_58

mat-rock_58

Üye
n dielim.. :ohannes: dielm.. :D:D

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
İnsan gözüne acır be...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yuh yani,11 gün uykusuz kalmak,resmen işkencedir yahu.Paylaşım içinde teşekkürler

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
bir zamanlar dokun bana adlı bir yarışma vardı o geldi aklıma. ondada insanlar günlerce sırf arabayı kazanmak uğruna uyumamışlardı.:ehe

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Rekoru kırdıktan sonra deliksiz bir uyku çekmiştir.....:ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Salih Baba™;1702715' Alıntı:
Rekoru kırdıktan sonra deliksiz bir uyku çekmiştir.....:ehe
Bu rekordan sonra birde ""en uzun süre uyuyan adam rekorunu""da kırmıştır herhalde:ehe:ehe

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
çok büyük başarı :alkis

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Ben bu adama afedersiniz tırnak içinde " Manyak "derim ... Hatta bu Guinness'e girenlerede derim..
Yani adı yazılmamış bile ...Ne derdin vardı da uyumadın a be akıllı...Şahsen çok saçma buluyorum bu rekor denemelerini.
kesinlikle katılıyorum bu guines kadar saçma bişey yok yani:sopa:

Berlin Boleyn

11 gün uykusuz kalıp vicuduna işkence yapıcana açta bir ayet-i kerim oku yada incil,tevrat felan oku boş teneke ya

catalfleg

catalfleg

Üye
yazık ne dıelm :D

komutan_maximus

Üye
kalp krizinden ölmeli değil miydi?

Necmati

Necmati

Üye
işi yok gücü yok m_l işte :D

Hkn's