Dünyanın En Pahalısı Görücüye Cıkıyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet.25

Konu Sahibi
Dünyanın En Pahalısı Görücüye Cıkıyor !
Dünyanın en pahalı otomobili, 29 Ocak'ta 'ın başkenti Doha'da başlayacak Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak. 3,5 milyon dolar fiyat biçilen Lübnan yapımı Lycan Hypersport, şimdiye kadar üretilen en lüks, en özel ve teknolojik açıdan en ileri araba olarak kabul ediliyor.
Merkezi Beyrut'ta bulunan W Motors tarafından üretilen aracın, sadece 2,7 saniyede 100 kilometre hıza ulaşabildiği belirtildi.LED ışıklandırma sisteminde elmas kullanılan ve deri iç kaplaması altın iplikle dikilmiş otomobilin kontrol paneli ise, 3 boyutlu holografik ve interaktif olarak tasarlanmış.

750 beygir güce sahip otomobil, aynı zamanda en son teknoloji ürünü donanımlarl donatılmış. Daha önce Aston Martin ve Land Rover için çalıştıktan sonra 2006'da W Motors'u kuran tasarımcı Ralph Debbas'ın imzasını taşıyan otomobilin dizaynının 6 yıl sürdüğü kaydedildi.
Şimdilik beyaz, kırmızı, siyah ve mavi olarak sadece 7 tane üretilen süper arabaya sahip olmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Dünyanın en pahalı otomobilleri ise şöyle sıralanıyor:
1- Lycan Hypersport – 3,5 milyon dolar
2- Veyron Super Sport – 2,4 milyon dolar
3- Koenigsegg Trevita – 2,1 milyon dolar
4- Sesto Elemento – 2,2 milyon dolar
5- 599XX – 2 milyon dolar
6- Veyron 16.4 Grand Sport – 2 milyon dolar
7- Pagani Zonda Cinque Roadster – 1,6 milyon dolar
8- Reventon Roadster – 1,56 milyon dolar
9- Maybach Landaulet – 1,4 milyon dolar
10- Koenigsegg CCXR – 1,3 milyon dolar

BİZİM CONNECTLİ KARDESİMİZ NERDE BEKLİYORUM ONU BURAYA :D

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
vooov bi tane aldırtayım kendime ya sonra öderim :)

OPC

OPC

Üye
Beyrutu Bayburt diye okudum :D

Paylaşım için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Bayburt :kop2: Rica Ederim

- - - Eklendi - - -

Aynen bende düşünüyomda Lycan Hypersport ile Veyron Super Sport arasında kaldım bugattıden yana gönlüm ama güncelleme gelir mi ki :D :D

gelir ya ta oradan bize gelene kadar yenisi çıkar ben final sürümünü beklicem :)

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
mfatihdil52

mfatihdil52

Üye
o aracı nerde kullanmayı planlıyolar acaba..
o kadar boş yol ve yamasız asfalt
ha bi de depoyu doldurmak için para dicemde bunu alan benzin parasına mı bakar
:hmmm

Samet.25

Konu Sahibi
o aracı nerde kullanmayı planlıyolar acaba..
o kadar boş yol ve yamasız asfalt
ha bi de depoyu doldurmak için para dicemde bunu alan benzin parasına mı bakar
:hmmm

bunları zaten genelde dubaili petrol zenginleri alıyo onlar ıcınde benzın sıkıntı değil yol desen kaymak gibi alman alırsa zaten yolu filan düşünmesine gerek yok adamların otobanları özel , cukur bile yok yani alan adam zaten gecekonduda filan oturmadıgı ıcın sıkıntı olmaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt