Dünyanın En Küçük Atı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın En Küçük Atı

• Beğen
Tepkiler: hikmet366

hikmet366

hikmet366

Üye
O Ne la Öle Köpek Kadar Hastalık mı Var Acaba

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Eline sağlık kardeşim :oke:

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Degisik bi tur sanirim :tşk:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bunu görmüştüm daha önce :d:

x-scarface

x-scarface

Üye
Valla yusufum senin konularda çok şaşırıyor ve farklı şeyler görüyorum Emeklerine sağlık güzel kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Valla yusufum senin konularda çok şaşırıyor ve farklı şeyler görüyorum Emeklerine sağlık güzel kardeşim.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
bunu keşene sürcen :D

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Kedi gorse parcalar bunu :)

BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Rica ederim sağol abicim :) Şaşırtmak benim işim diye slogan mı yapsam acaba kendime :ehe

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
Mesela JollyMen :bud:

• Beğen
Tepkiler: Joker
x-scarface

x-scarface

Üye
Yusuf nickini değiştirirsen sağlam bi avatarında benden :D

• Beğen
Tepkiler: Joker
x-scarface

x-scarface

Üye

Beni bu nickle tanıdılar abi değiştirme taraftarı değilim.. :bilmm

Tabi kardeşim kendi kararın ben sadece fikir sundum :) Ama şöyle bi bak çoğu üye başladığı ismiyle değil sonradan değiştirdiler :ehe

BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
Üyelerin kendi gerçek isimleri haricindeki Türk isimler komik oluyor bence :hmmm Hem herkes beğendiği bi film kahramanını oyuncuyu vs alıyor isim olarak haliyle yabancı oluyor :) Ben kendimi diyeyim mesela bu ismi geçmişte geçirdiğim kaza sonucu kaşımın yarılması ve iz kalmasıyla almıştım şimdi yaralı yüz desem asi ergence :ehe olacağından pek çok kişininde bildiği film olan scarface koydum böyle yani :bilmm Birde genelde herkes her yerde aynı nicki kullandığından daha evrensel olan ingilizceyi tercih ediyor birde bu var tabi :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Üyelerin kendi gerçek isimleri haricindeki Türk isimler komik oluyor bence :hmmm Hem herkes beğendiği bi film kahramanını oyuncuyu vs alıyor isim olarak haliyle yabancı oluyor :) Ben kendimi diyeyim mesela bu ismi geçmişte geçirdiğim kaza sonucu kaşımın yarılması ve iz kalmasıyla almıştım şimdi yaralı yüz desem asi ergence :ehe olacağından pek çok kişininde bildiği film olan scarface koydum böyle yani :bilmm Birde genelde herkes her yerde aynı nicki kullandığından daha evrensel olan ingilizceyi tercih ediyor birde bu var tabi :)
Jkrayt :hmmm peki bu bastaki x ne abi? :ehe

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...