Dünyanın en iyi Android telefonları! Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:oke: galaxy s3 ve One X

MücahitTokgöz

Ben galaxy s i okula goturdugumde yeni gorenler bile vardi hatta almak isteyen 4-5 kisi vardi abartisiz ve s2 den tasarimi daha guzel diyolardi cok ovgu gordu kerata ascend yerine o olmaliydi kuskusuz :D

PriZm

PriZm

Üye
Ben galaxy s i okula goturdugumde yeni gorenler bile vardi hatta almak isteyen 4-5 kisi vardi abartisiz ve s2 den tasarimi daha guzel diyolardi cok ovgu gordu kerata ascend yerine o olmaliydi kuskusuz :D

Arkadaşların yanılmamış.bencede Galaxy serisinde en iyi tasarım S1 de.

Çünkü
S2/Note Çok Sert
S3/Note 2 Çok Yumuşak

Bir tasarımı var.

Ayrıca Galaxy S'in arka kapağındaki yükselti çıkıntısı elden düşürmeyi epey zorlaştırıyor.ben daha Teknosa da S3 ve Note 2 yi incelerken düşürüyordum çok kayıyor :D

MücahitTokgöz

Arkadaşların yanılmamış.bencede Galaxy serisinde en iyi tasarım S1 de.

Çünkü
S2/Note Çok Sert
S3/Note 2 Çok Yumuşak

Bir tasarımı var.

Ayrıca Galaxy S'in arka kapağındaki yükselti çıkıntısı elden düşürmeyi epey zorlaştırıyor.ben daha Teknosa da S3 ve Note 2 yi incelerken düşürüyordum çok kayıyor :D

Oda ayri bisi tabi cocuk telefnu aliyo eline bebek gibi telefn diyo valla tabi bunda cm10 un da katkisi var sistem guzel geliyo bikere ellerine samsung klasik siyah menuyu degistirmis sonunda diyolar hepside telefnlardn anlamayan kisiler yani anliyolarda bu sistemdir ramdir bunlari bilmiyolar :D

PriZm

PriZm

Üye
Oda ayri bisi tabi cocuk telefnu aliyo eline bebek gibi telefn diyo valla tabi bunda cm10 un da katkisi var sistem guzel geliyo bikere ellerine samsung klasik siyah menuyu degistirmis sonunda diyolar hepside telefnlardn anlamayan kisiler yani anliyolarda bu sistemdir ramdir bunlari bilmiyolar :D

FAIL :ah

ka_za

ka_za

Üye
Nexusun tasarımı çok ezilmemis mi sonucta gören bunun tusu nerde falan die bi saat arıyo arkadaslarım genelde görüntüsü s3den şekil falan diolar iphonela kıyaslamam kesinlikle bilemedim :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
bi tane benim gibi kuçuk ekran sevenler üçunde yer ayirsaydin!!!
3.5 ve alti ekran tellerden en iyisini !!! :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Simdilerde Galaxy Note 2 ve HTC One X+ en iyileri sanirsam

Üst Alt