Haber Dünyanın En Güçlü Akıllı Telefonu: Gionee Elife E7

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın En Güçlü Akıllı Telefonu: Gionee Elife E7
Dünyanın en güçlü akıllı telefonu Çin kökenli bir firmadan geldi

Akıllı telefon segmentinde yer alan firmalar sunduğu modellerle dünya genelinde yüksek satış rakamlarına ulaşarak, en büyük üreticiler arasına girmek için mücadelelerini sürdürüyorlar. Akıllı telefon üreticileri özellikle üst seviye güçlü amiral gemileri ile dikkat çekiyor.

Baktığımızda Apple iPhone 5S, Samsung Galay Note 3, LG G2, Sony Xperia Z1, Nokia Lumia 1520 gibi üst seviye modelleri ile en güçlü, en hızlı akıllı telefon modelini sunmaya çabalıyor.

Bu dünya genelinde mücadele veren akıllı telefon üreticilerini bir kenara koyarsak eğer, en güçlü akıllı telefon Çin’den Gionee’den geldi. Çin kökenli üretici yeni üst seviye güçlü akıllı telefon modelini duyurdu. Giaonee Elife E7 olarak adlandırılan akıllı telefon dünyanın en güçlü akıllı telefonu olabilir.

Baktığımızda 5.5″ büyüklüğünde 1920×1080 piksel çözünürlüğünde JDI dokunmatik ekrana sahip olan akıllı telefonun 4G LTE versiyonu 2.5Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli Krait 400 işlemci içeren MSM8974AC Snapdragon 800 yonga setinden güç alıyor. 3G versiyon ise 2.2Ghz Qualcomm Snapdragon 800 yonga setinden güç almakta.

3GB sistem belleği (3G versiyonu 2GB/3GB) yanı sıra 32GB dahili veri kapasitesi (3G versiyonu 16GB/32GB) sunan akıllı telefon OmniVision tarafından üretilen 16MP arka kamera barındırıyor. Ön tarafında da 8MP ikinci bir kamera daha yer almakta. 2.500mAh batarya içeren akıllı telefon Android 4.2.2 Jelly Bean tabanlı Amigo 2.0 işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Fiyat olarak baktığımızda 2GB RAM/16GB 3G versiyonu 444$, 3GB RAM/32GB 3G versiyonu 525$, 3GB RAM/32GB 4G LTE versiyonu ise 574$ fiyat etiketi ile gelecek.

Gionee Elife E7 siyah, beyaz, mavi, yeşil, sarı, pembe ve turuncu olmak üzere 7 farklı renkte sunulacak. 2013 bitmeden satışa sunulması bekleniyor.

Dünyanın en güçlü akıllı telefonu: Gionee Elife E7

• Beğen
Tepkiler: mısto61, GDDR5, TeknoÖmer ve 3 diğerleri

0MG90

0MG90

Üye
Siyah rengi hoşuma gitti

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2502581
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
8974 2.3ghz de çalışırken 8974AB 2.4 ghzde 8974AC 2.5 ghzde çalışıyor. Yine aynı şekilde 8974'ün rami 800mhz(12.8gb/s) 8974AB'nin ise 933mhz(14.9gb/s) ile çalışıyor. ACdeki değeri bulamadım, büyük iht. daha fazladır, gpusu da daha hızlıdır sanıyorum çünkü 8974 adreno 330 450mhzde 8974ABde 550mhz de çalışıyor... Kısacası şuanki en hızlı cihaz, sanırım. Ayrıca telefon dediğin böyle olur, alttaki boşluğa tuş koymuşlar, 5.5"lik sanal tuşu olmayan kocaman ekran(japan displan ınc.den =P ) var. Vay canına, diyorum :D :D
Yalnız batarya biraz düşük kalmış.

• Beğen
Tepkiler: n000k
KayraBey

KayraBey

Üye
Aynen.. pil 3.000 veya üzeri olsa süper olurdu...

• Beğen
Tepkiler: n000k
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Instagramın da var =P Çinli kızlar da var O.o Kod Adı: De De :D

Neyse... Konuyu çok mu dağıttık sanki :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Dede
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Güzel gibi :D

PriZm

PriZm

Üye
Miui yüklü geliyor sanırım.

caglar b

caglar b

Üye
Bu adamlar discovery nin üreticisi (en azından ana kartın ) belki bir ihtimal gm bunu türkiyeye getirir :D

skylinegti

skylinegti

Üye
süper donanım süper tasarım ayrıca siyahıda harikaymış...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
cihaz iyi hoşta işin içinde Çin olunca ne bileyim bi garip oluyorum işte :D

fk555897

fk555897

Üye
Çok şık bir telefon.

boran9999

boran9999

Üye
Sevgili ___Kaptan___ iphone içinde aynı şeyi düşündünüzmü merak ettim :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
BelaMonte

BelaMonte

Üye
alınmayın ama sonuşta android malesef

Üst Alt