Dünyadan PC manzaraları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Yorumsuz 8)

cllgr

cllgr

Üye
güzel eline saglık.2.resime takıldım gecenin bu saati karnımı acıktırdı.mangalda çok güzel gözüküyor yani.yutkunmakdan bi hal oldum ;)

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by cllgr@Oct 12 2005, 02:06 AM
güzel eline saglık.2.resime takıldım gecenin bu saati karnımı acıktırdı.mangalda çok güzel gözüküyor yani.yutkunmakdan bi hal oldum ;)
[post=189243]Quoted post[/post]​

Hakkaten sahurluk tam ;)

tofy

Üye
:haha: vayyy çok hoş olmuşşşşşlarrr ne kadar kullanışlılarmışta haberimiz yokmuş :artı:

Caine

Caine

Üye
mangallıkda baya güzel olmuış hani :DD cidden hepside birbirinden ilginç...

slayer

Üye
apple'a hasta oldum bu kadarmı güzel yapılır

ibonline

ibonline

Üye
adam kafa niyetine bidonu mahvetmiş aboooooo :lol2:
mangal pc de güzel :PP

a21a

a21a

Emekli Yönetici

oteb

Üye
2. Resim bize ait galiba :ah: ...

hidayet

hidayet

Üye
bu kasaların bu kadar kullanışlı olduklarını bilmiyordum :P :P

bjknemesis

Üye
çok iyi düşünmüşler kahve makinasını bilgisayar başında iyi gidiyor :haha: :haha: :haha:

Zero

Zero

Üye
Originally posted by a21a+Oct 12 2005, 08:34 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(a21a &#064; Oct 12 2005, 08:34 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-..::Riddick::..@Oct 12 2005, 01:55 AM
Yorumsuz   8)

bu ne?? :wacko: :wacko: :wacko:
[post=189291]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Sanırım Kişisel çabayla hazırlanmış Süper Bilgisayar denemesi.. Kimbilir ne kadar performans veriyordur :wacko:

Üye
    Konu Sahibi
1. ve sonuncu resimlerdeki gibi bi fanım olsa sanırım bilgisayarın ısınma problemi yerine soğuma problemi olur :D

Haberci

Haberci

Üye
Paylaşımın için teşekkürler.Eline sağlık.Enteresan resimler :)

onanat26

onanat26

Üye
Çok pratikmiş birden fazla iş görüyolar genelde..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye

riddcik in bu YORUMSUZ resimleri beni bitiriyor :hehe:

Aeon

Üye
Beer server çok güzel :oke: :lol2: eline sağlık ;;)

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 12 2005, 04:30 PM

riddcik in bu YORUMSUZ resimleri beni bitiriyor :hehe:
[post=189518]Quoted post[/post]​
Bence bu biraz Türk işi gibi :D . Hatta evin dağınıklığına bakarsak bekar evi bile diyibiliriz :D

symbianboy

Üye
yazın şu ilk resimdeki bilgisayardan almak lazım pc değil kullanıcıda serinlesin :P

sebofb090

sebofb090

Üye
bu yorumsuz resimlere devam ya gerçekten çoook iii ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt