Dünyadaki Açıklanamayan Olaylar !


kerem28yuksel

Üye
yine BYFECİ YİNE GÜZEL KONU :tşk: :tebessüm:
 
comando_legend

comando_legend

Üye
:hmmm
 
Jomolocco

Jomolocco

Üye
guzel konu
 
Kerim.

Kerim.

Üye
Tesekkurler byfeci:oke:
 
BrainHacker

BrainHacker

Üye
Nazi isareti deilmi bu ??
 
restmod

restmod

Üye
fakat ve lakin bu tarihler bilimle çelişiyor çünkü bilime göre insanların başlangıcı 500.000 yıl önce idi yani ya bunlarda yıl hesaplamada hata yapılmış Yada hata yapılmış başka seçenek Yok

Insanliğin başlangici 5.000.000.000 (bes milyar yil once) dir.

Ilginc bilgiler :tşk:
 

Thekingsteam

Üye
Cok ürkünç
 
WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
:tşk: google mapsta daha çol şeyler var da araştırmak lazım :)
 
Anil-D

Anil-D

Üye
meraklıysan araştırcan
 
LimePie

LimePie

Üye
ilginç ve çok değişik
 

mertoligi

Üye
mükemmel hepsi ya , teşekkürler :D
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt