Dünden beri sinirliyim, gerginim sanırım bu da foruma yansıdı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Dünden beri sinirliyim, gerginim sanırım bu da foruma yansıdı.
dün yaşadığım bazı olaylardan dolayı forumda aksi/gıcık bir tavır içine bürünmüş gibi hissediyorum kendimi yazmış olduğum mesajlara tekrar bir göz gezdirdikten sonra :dry:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
evet oylesin.d

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
sana bişey yapmadım ama:)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
evet demedn ama bazi seyleri cok abarttn bana demesende.

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Bu aralar herkes sinirli yahu :D Gülüyorum falan ama ben de gerginim bu aralar :D TubaErva da gerginmiş konusunu gördüm :ehe

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
o konuda haklıyım ama abartmayı da seviyorum :ehe bana hala anlatmadı biliyor musun :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Bu aralar herkes sinirli yahu :D Gülüyorum falan ama ben de gerginim bu aralar :D TubaErva da gerginmiş konusunu gördüm :ehe
o benim 3ay oncesi konum:ehe: dun gerilince hortlattm.D kimseyi germeden oraya yaziyorum biseye kizinca:ehe:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
o konuda haklıyım ama abartmayı da seviyorum :ehe bana hala anlatmadı biliyor musun :D
bisey dyemem .belki beni yakin buldu sen daha cok yardmci olsanda iyi bi dnleycym ben.bundan snrada zaten anlatrsa dnlerm okadar.karismycam kimsenin isine:)

Burak

Üye
her halinle seviyorum abi seni.
Tuba Abla senide :)

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
neden ne oldu sana da mı bi yanlış yapıldı?

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
neden ne oldu sana da mı bi yanlış yapıldı?
yoo aksine.bana anlatmadi sana anlatti durumu hosuma gtmedi.üzüldum onurun uzulmesine.bana pm atti.sana gececilerde anlatms zaten.hani cocugu bi terch yap moduna soktun .ben buragida dnlerm ertugrulu dahatta abla dypte bi sürü yalan atp suan konusmadgm coook cikarci insanlarida dnledm.yne dnlerm ama cok bulasmycam .senin kadar yardmci olamam onura bu gercek

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
yoo aksine.bana anlatmadi sana anlatti durumu hosuma gtmedi.üzüldum onurun uzulmesine.bana pm atti.sana gececilerde anlatms zaten.hani cocugu bi terch yap moduna soktun .ben buragida dnlerm ertugrulu dahatta abla dypte bi sürü yalan atp suan konusmadgm coook cikarci insanlarida dnledm.yne dnlerm ama cok bulasmycam .senin kadar yardmci olamam onura bu gercek

benim onura kızmama bakma yaşadığı durumları belki sanada anlatmıştır habein vardır belki bu anlamda gerçekten yardımcı olmak istedim ve sonuçlarını da bilmek hakkım diye düşündüm tepkim bunaydı özeleştiri yapmam gerekiyorsa evet çabuk sinirlenen bir yapıya sahibim alt tarafı forumda olsa can çıkıyor huy çıkmıyor.Sana da abla gözüyle bakıyor senden ricam o çocukla lütfen ilgilenmeye devam et,yaşadıklarını anlatınca inan ki gözlerim dolmuştu.Dünkü tepkimden pay çıkarmanı istemiyorum senden çünkü seninle alakası olan birşey değildi ayrıca Onurla sorunu da çözdük

Burak

Üye
murat abi sen bana parfürmlerinden vercektin noldu o iş :D
hani tisortleri ortaklasa gıycektık :d:

• Beğen
Tepkiler: greenmile
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
benim onura kızmama bakma yaşadığı durumları belki sanada anlatmıştır habein vardır belki bu anlamda gerçekten yardımcı olmak istedim ve sonuçlarını da bilmek hakkım diye düşündüm tepkim bunaydı özeleştiri yapmam gerekiyorsa evet çabuk sinirlenen bir yapıya sahibim alt tarafı forumda olsa can çıkıyor huy çıkmıyor.Sana da abla gözüyle bakıyor senden ricam o çocukla lütfen ilgilenmeye devam et,yaşadıklarını anlatınca inan ki gözlerim dolmuştu.Dünkü tepkimden pay çıkarmanı istemiyorum senden çünkü seninle alakası olan birşey değildi ayrıca Onurla sorunu da çözdük
cözduyseniz ve yasadiklarini biliyosan .sende ilgilenp akil vermeye devam edeceksn.cunku bazi demycem cogu konusunu sen hallettn.nekadar mutlu oldugunu gordun.bu da benm ricam senden

• Beğen
Tepkiler: greenmile

Burak

Üye
yok yok hani sen giyersem dövcektin :d:

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
cözduyseniz ve yasadiklarini biliyosan .sende ilgilenp akil vermeye devam edeceksn.cunku bazi demycem cogu konusunu sen hallettn.nekadar mutlu oldugunu gordun.bu da benm ricam senden

ben ona yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlasın diye o şekilde davrandım,liseye de başlayacak forumda olmasam bile gerekirse samsuna da giderim problem değil ama ben onu bırakmam;) tamam anlaştığımıza sevindim tuba

----------Eklendi @ 19:15:21 ---------- Yazıldı @ 19:14:39 ----------

yok yok hani sen giyersem dövcektin :d:

tshirt yüzünden dövmem de kız yüzünden döverim bak:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt