Dun Yolda Gordugum Bi Kac Araba

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keano

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(midnight &#064; Dec 6 2005, 02&#58;45 AM) [post=222796]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Geç aga istersen msn&#39;e gel..İstersen İzmir&#39;e geldiğinde de görüşürüz ne dersin???
[/b][/quote]

taam, ismarlicaksan geliim

Sayin forum biz PMle sorunu cozduk

midnight

midnight

Üye
Tamam aga olay halloldu,neyse kalbini kırdık özür dileriz..

keano

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(midnight &#064; Dec 6 2005, 02&#58;55 AM) [post=222805]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
onmeli diil aga yaa, ozur dilemene gerek yok, yanlis anlasilma olmus iste.. ya sende bana aga deyip durmasana gerci benimde manisali kuzenden agzima dolanan bi laf ya neyse..

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
<div class='quotetop'>(keano &#064; Dec 6 2005, 01&#58;58 AM) [post=222806]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(midnight &#064; Dec 6 2005, 02&#58;55 AM) [post=222805]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
onmeli diil aga yaa, ozur dilemene gerek yok, yanlis anlasilma olmus iste.. ya sende bana aga deyip durmasana gerci benimde manisali kuzenden agzima dolanan bi laf ya neyse..
[/b][/quote]

Ağa midnight&#39;in tabiridir üstüne alınma

midnight

midnight

Üye
Hakket yaw günlük hayatta konuşur gibi yazıyorum doğal olsun diye,bu aga lafı da dilimize dolandı kaldı aga..

ardaca

Üye
neler oldu yav?? koca koca editler&#33; bişey anlamadım valla. sorun mu oldu ki sorunu çözdünüz&#33; neyse tatlıya bağlanmış nasıl olsa. iyi yazışmalar&#33;

CannYFoX

Üye
bu nasıl lotus yaw bmw arması var...

keano

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(CannYFoX &#064; Dec 7 2005, 03&#58;58 PM) [post=223767]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu nasıl lotus yaw bmw arması var...
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(keano &#064; Dec 4 2005, 11&#58;01 PM) [post=221873]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

Lotus Elise (Ford&#39;un onunde)

[/b][/quote]

Efendim???

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ßayıldım o siyah BMW&#39;ye

ahmet6600

Üye
valla burda ist.de bağdat caddesinde falan haftasonları 6.45 , lambo gallardo , subarulara rastlıyoruz arada bu arada 2. resimi güzel çekmişin hoşuma gitti -spy cam-

keano

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ahmet6600 &#064; Dec 7 2005, 07&#58;20 PM) [post=223921]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
valla burda ist.de bağdat caddesinde falan haftasonları 6.45 , lambo gallardo , subarulara rastlıyoruz arada bu arada 2. resimi güzel çekmişin hoşuma gitti -spy cam-
[/b][/quote]
hehe..yok ulen K700i direksiyon-cam

RockFord Fosgate

Üye
walla ıstanbuldakı arabalar hıc bı yerde yok ya mıllette para b.. gıbı)

Caine

Caine

Üye
aman çok da güzelmiş bu lotus ve bmw karışımı araba
midnight pardon barış aga neredesin yaw

Nicolas_Anelka

Üye
genellikle etiler ulus ve bebek ciarlarında sık sık görmen mümkün zaten ucuz tiparabalr görme sansın cok az...

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
645 ci aman allahım cok dehset bisey yaaa bizim arkadasta vardı ingiltereden geldiydi oda uzun yola cıkılmıyo ters direksiyonlu arabayla dier taraftaki hic rahat etmiyo araba war mı yok mu die

RockFord Fosgate

Üye
eee ters taraftaysa dıreksıyon baya kotu sollama olayı&#33;&#33;&#33;onlar saglıyo tabı)))))zaten o arabayla uzun yola cıkılmaz&#33;&#33;

coOLBoy

coOLBoy

Üye
avrupalıların arabası süper olur çünkü paraları war da ondan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...