Dün yaşadığım olayı anlatıyorum :)

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
Dün yaşadığım olayı anlatıyorum :)
arkadaşlar dün okul nobetçisiydim. Neyse sabah 10 gibi falan canım sıkılmıştı otura otura zaten uykum da vardı. Ben kafamı sıraya koydum uyumak için değil di ha ölesine. Ben tabi uyumuşum 15 dk kadar. Sonra müdür yardımcısı nöbetçi hey dedi ben hemen dikildim ayağa dedi ki uyuyormuydun bende inkar edemedim tabi bir an dalmışım dedim. Odasına çağırdı beni odadada 2 tane daha müdür yardımcısı vardı. Sonra hoca dalga geçer gibi dediki sen askerde ne yapacaksın adam yanına gelir bombayı koyar haberin olmaz infilak edersin dedi ve diğer hocalar da bana güldü anlıycanız hocaların karşısında küçük düştüm. :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
doğruyu söylemenin neresi rezillik doğru demişler bana göre :hmmm

hikmet366

hikmet366

Üye
haklı ama :)

-Emre

-Emre

Üye
Bizim okulda nöbetçi koltuğu zaten yatak gibi acayip rahat bir de büyük =) galiba iki hafta sonra nöbetçiym

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Doğru söze ne denir :)

achambo

achambo

Üye
ben derste uyuyorum çok güzel oluyo zil çalınca otomatik uyanıyosun zaten:D:D (ara sıra)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

Legendary.

Legendary.

Üye
E napalım :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
İlgimi cekecek bir olay sanmistim degilmis

• Beğen
Tepkiler: ka_za
_RYUK_

_RYUK_

Üye
konu dışı twitter gibi oldu :) cani sıkılan konu acıyor

federico2424

federico2424

Üye
twitîr gbi oldu yaklasımi komiktı ona güldum.

x-scarface

x-scarface

Üye
Geçer geçer daha öncekiler gibi buda geçer..

• Beğen
Tepkiler: achambo
Emip

Emip

Üye
ben merdivenden düştüm 2 kişiye kafa attım haline şükret :hmmm

achambo

achambo

Üye
öyle olsa stor perdeyi camdan aşağı düşürdük(4. kat) hala nasıl düştü aşağı anlayamıyoruz:D
, öğretmen masasını kırdık, sayısız lamba kırdık, sınıfta top oynarken kaç kez yakalandık hoca her seferinde bir dahakine savunma yazarsınız diyo,
hoca arkama gelmiş haberim yoktu dışarı uçak atıyodum(can sıkıntısından) :),daha neler var da yazmaya değer görmediğimden yazmıyorum

_RYUK_

_RYUK_

Üye
forum da güzin abla diye bir bölüm açalim cani sıkılan derdi olan konuyu oraya açsın :d:

achambo

achambo

Üye
ama sınıfın saati sağlam çıktı 10-15 kez en az top vurdu daha sağlam

- - - Eklendi - - -

forum da güzin abla diye bir bölüm açalim cani sıkılan derdi olan konuyu oraya açsın :d:

var zaten canı sıkılanın konu açtığı bölüm iyiki ordaki mesajlar sayılmıyo

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
''Nefes'' filmi aklima geldi :D