Dün Gece Uyandım Kapı Kendi Kendine Kapandı Videoya Çektim

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Dün Gece Uyandım Kapı Kendi Kendine Kapandı Videoya Çektim
Gece 3 gibi uyanıyorum mutfaktan su içmeye gideceğim, odamın ışığını açıyorum merdivenin ışığını açmak için flash ışığını tutmak niyetine video çekiyorum. (flash programı yoktu ve karanlık fobim var malum) Ölü gibiyim aşırı uykum var diye, bu manzarayla karşılaşıyorum. Sabah namazına kadar uyuyamamıştım korkudan. Şaka ve eğlence amaçlı değil
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
#horror #korku

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cinler Yapmiştir Ayetel Kürsiyi Filan Oku.Unutmayın Ne Kadar Korkarsanız O Kadar Üstünüze Gelir :D :D Şaka Makada Olabilir Sonuçta Bir Çok Yolu Var AMa Değilse Dediğim Gibi Cinlerden Korkmayın Sizden Kuvvetli Değildirler Unutmayın Evrenin En Güçlü Varliği Canlısı İnsandir.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Aşık Yolcu
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim bütün duaları okudum zaten :D Hadi ilk başta halisülasyon görüyorumdur zannettim ben görüyorum bazen de videoya çektiğim aklıma geldi meğer değilmiş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bildiğim bütün duaları okudum zaten :D Hadi ilk başta halisülasyon görüyorumdur zannettim ben görüyorum bazen de videoya çektiğim aklıma geldi meğer değilmiş
Kapıyı Neden Kapattın Hiç Misafir perpermi Derler Ne Derler Ondan Değilsin Çık Çk Çık :kotu:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kesin ip var :O

0MG90

0MG90

Üye
Amanın :D Bende korktum :D

Luck Star

Luck Star

Üye
paranormal activity 5 çekiyor arkadaş :D geçmiş olşun şakası olmaz bunların

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bu cidden cin şeylerine giriyorsa neden böyle bir şey oldu tahmin ediyorum. Cuma günü yaşadığım bi olay vardı ondan olabilir
Ama saçmalık ya

Luck Star

Luck Star

Üye
Aslında bu cidden cin şeylerine giriyorsa neden böyle bir şey oldu tahmin ediyorum. Cuma günü yaşadığım bi olay vardı ondan olabilir

illa onlar olması gerekmiyor mesela ben bi kapnın önünden geçerken kapı gıcırdaması oluyor yer beton üzerinde fayans var ancak yinede oradan yürüyince sanki kapının kenarındaki tahtalara baskı yapıyormış gibi ses geliyor. buda sana olmus olabilir oraya yürüyünce baskıdan dolayı dengesi değişip kapanmış olabilir

• Beğen
Tepkiler: Aşık Yolcu
ismntr

ismntr

Üye
olur öyle arada (see:mza)

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Keyfim kaçmasın diye izlemiyom. Hem rğzgarda olabilir
Niye bağırmadın ? :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Ya gece odamın ışığıni kapattıktan sonra arkama bakmadan koşarak salona gidiyorum bende de bu korku var :ehe