Yarış Drag Racing V1.00

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
Drag Racing V1.00
Drag Racing
The most addictive racing game with realistic controls and 50+ real cars!
- Drive 50+ officially licensed cars, from hot hatches to american muscle to 1000HP supercars
- Buy your dream car, install performance upgrades and show your skills in 1/4 or 1/2 mile races
- Challenge millions of racers online: race 1 on 1, drive your opponent's car, or participate in real-time 10-player races in Pro League

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lazmaz41, MaxipmaN, baha5534 ve 1 kişi daha

Karalama45

Karalama45

Üye
mobil icin baska link lutfen

Karalama45

Karalama45

Üye
saol adamsin

ismail

ismail

Üye
kardeşim jad değilde tam hali olan jar yok mu acaba :artist:

lost68

lost68

Üye
güzel oyun bunun gibi 1 tane dahada vardı ama o donuyordu bunda da lastikler dönmüyor :)

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
başta biraz dönüyor hızlanıncada dönmüyo gibi gözüküyor :)

lider63

lider63

Üye
bunu androidde gormustum ama bi deneyelim :bilmem:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:tşk:

MaxipmaN

Üye
oyuna ilk skyline ile başlayın fulldeim geçen yok sonra başka araba alırsınız skylineyi satmayın lazım oluyor

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
oyuna ilk skyline ile başlayın fulldeim geçen yok sonra başka araba alırsınız skylineyi satmayın lazım oluyor

Skyline aldım tüm parçalar full ve Stage 3'ün Boss unu geçemiyorum hem de iyi oynamama rağmen. Yolun yarısına kadar önde gidiyorum sonra adam bi hızlanıyo fark atıyo :D

MaxipmaN

Üye
Skyline aldım tüm parçalar fu ll ve Stage 3'ün Boss unu geçemiyorum hem de iyi oynamama rağmen. Yolun yarısına kadar önde gidiyorum sonra adam bi hızlanıyo fark atıyo :D
ya ben o boslara takılmıyorum ki ben 5te bıraktım abi gittim rs200 aldım level 7deyim bos yarışı yapmayınca para ve rp gelmiyo sadece ben rpyi skyline(lv3) ile yapıyorum bir de nsx(lv4 full) var

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
ya ben o boslara takılmıyorum ki ben 5te bıraktım abi gittim rs200 aldım level 7deyim bos yarışı yapmayınca para ve rp gelmiyo sadece ben rpyi skyline(lv3) ile yapıyorum bir de nsx(lv4 fu ll) var

iyiymiş bende de Nissan Skyline ve Nissan GT-R var. GT-R ile online oynuyorum, Skyline ile kariyer tamamlıyorum. Ama Stage 3'te kaldım :D

MaxipmaN

Üye
resim niyeyse böyle oldu ama geçtim skyline ve gtr uzun mesafadde tıkanıyorlar 1/4 draglarda sağlam giderler :)

rrrr

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Hacı ben neden geçemedim anlamıyorum tüm parçalar full ve oyunu da iyi oynuyorum ne yaptıysam geçemedim :D

beatboxqwe

Üye
Beyler taktik belli ilk clio alın sonra onuöyle bi modifiye edin ki 2 level olsun ama levelin sonunda olsun sonra online oynayın sizin karşınıza sadece 2 level arabalar geliyor ordan 10 rp verip 20 rp alıyosunuz bet and race den ordan isteiğiniz kadar rp kasın yarış başına 10 rp veriyor ben şuan oynamıyorum ama para ve rp kasmak için ideal yol bu ben oyunu bitirdim oyun çok güzel8 level arabalar aldımO arabayı geçememenin nedeni arabanın sonradan hızlanıyor olması 2level bir araba al ve onu 3 levelin sonuna kadar modifiye et geçersin

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Emeğine sağlık