Download klasörü değişir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

ifa

Üye
    Konu Sahibi
Download klasörü değişir mi?
Merhaba arkadaşlar!!

Android tablette download klasörü değişir mi? Değişiyorsa bu nasıl yapılır biligisi olan var mı teşekkür ederim.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
hangi uygulamadan indirme yapacaksan aç uygulamayı ayarlarına gir indirme bölümünü düzenle

ifa

Üye
    Konu Sahibi
serdar kardeş ilgin için tşk ederim. o yöntemi biliyorum ama ben android in kendi klasörünü değiştirmek istiyorum. tekrar ilgin için tşk ediyorum..

serdar_gs

serdar_gs

Üye
serdar kardeş ilgin için tşk ederim. o yöntemi biliyorum ama ben android in kendi klasörünü değiştirmek istiyorum. tekrar ilgin için tşk ediyorum..
neden değiştirmek istiyorsun download klasörünü :)

ifa

Üye
    Konu Sahibi
ben bir tane android tv box aldım. ve 64 gb sd card taktım. cihazın dahili hafızası çok küçük. o nedenle değişmek istiyorum. başka downloader kullanmak istemiyorum ama mecbur kalırsam kullanacam :)

karansa

karansa

Üye
Root edip sistem ayarlarıyla oynamaktan başka çaren yok, bu da sana hem risk hem zaman kaybı olarak döner. Advanced Download Manager kullanarak hem dosyaları çok hızlı indirebilir hem de hafıza kartını varsayılan indirme klasörü olarak ayarlayabilirsin.

ifa

Üye
    Konu Sahibi
sanırım öyle olacak fazla kafa yormaya değmez. çok tşk ederim ilginiz için.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
baktım benim note 3 te cihaz içerisindeki download klasöründe yeniden adlandırma var ama hiç denemedim

ifa

Üye
    Konu Sahibi
benim tv box da öyle bir şans vermiyor malesef

ifa

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş

Üst Alt