Dota 2 oyuncuları buraya

Sponsorlu Bağlantılar

ilcarnefice

Üye
    Konu Sahibi
Dota 2 oyuncuları buraya
Sevgili dota 2 oynayan maxicep kullanıcıları burda oyun hakkında konuşalım birbirimizi tanıyalım :)

Invoke

Invoke

Üye
Daha önce de vardır, bir konu beta key veriyim isterseniz diye ama hiç mesaj yoktu :D
Pek dotacı yok heralde...

ilcarnefice

Üye
    Konu Sahibi
Aslında oyuna bayağı gelen olmuştu bizlerden ama gelen olur herhalde :)

oguzhan8686

Üye
merhaba bende dotaciyim .d

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben de indireyim.

Son düzenleme:
HeavyXS

HeavyXS

Üye
Ben LoL'den önce dota2 aldım da, ben herolara ısınamadım ya. LoL'dekilerin bi al benisi var, burdakiler saçma sapan geldi :D Sulu bir şey denedim botlara karşı adını bilmiyorum, running water falan diyordu. Botlar feedledi ( şaka gibi ) karşıdaki zeus ağzımıza tükürdü :D Yenelim diye zor kurtardım botlara karşı. Ne alacağım hiç bir fikrim yok, başlangıç için menzilli bir hero önerseniz de güzelce başlasak. LoL'den güzel de, ben alışamadım. Dota zor diyenler haklı mı yoksa :(

Invoke

Invoke

Üye
Ben LoL'den önce dota2 aldım da, ben herolara ısınamadım ya. LoL'dekilerin bi al benisi var, burdakiler saçma sapan geldi :D Sulu bir şey denedim botlara karşı adını bilmiyorum, running water falan diyordu. Botlar feedledi ( şaka gibi ) karşıdaki zeus ağzımıza tükürdü :D Yenelim diye zor kurtardım botlara karşı. Ne alacağım hiç bir fikrim yok, başlangıç için menzilli bir hero önerseniz de güzelce başlasak. LoL'den güzel de, ben alışamadım. Dota zor diyenler haklı mı yoksa :(

Dota2 aldın mı? Ben mi verdim :ehe
Dota zor tabi, de oynanır ya, abartmanın anlamı yok :D Botlarla oynama direk gir diyorum oyuna, öyle öğrenirsin. Hem nasıl albenisi yok. Gitmiş morphling oynamışsın, anladığım kadarıyla. Becerememişsin ki çok doğal, pro herosudur. Sen pc oyunları bölümündeki konuya gelsene, orada yaz merak ettiğini cevaplayalım, (oraya her gün bakıyorum da ondan diyorum.)
Sana hero tavsiyesi: Drow Ranger, drow ranger için itemler: power treads, wraith band, shadow blade, crystal.

- - - Eklendi - - -

Bu arada tekrar söylüyorum, botlarla dota oynanmaz :D
Ne zaman oynanır botlarla dota, modem bozuktur, internet yoktur, canın sıkılır, başka oyun yüklü değildir, bu şartlar varsa oynanabilir :ehe

HeavyXS

HeavyXS

Üye

Dota2 aldın mı? Ben mi verdim :ehe
Dota zor tabi, de oynanır ya, abartmanın anlamı yok :D Botlarla oynama direk gir diyorum oyuna, öyle öğrenirsin. Hem nasıl albenisi yok. Gitmiş morphling oynamışsın, anladığım kadarıyla. Becerememişsin ki çok doğal, pro herosudur. Sen pc oyunları bölümündeki konuya gelsene, orada yaz merak ettiğini cevaplayalım, (oraya her gün bakıyorum da ondan diyorum.)
Sana hero tavsiyesi: Drow Ranger, drow ranger için itemler: power treads, wraith band, shadow blade, crystal.

- - - Eklendi - - -

Bu arada tekrar söylüyorum, botlarla dota oynanmaz :D
Ne zaman oynanır botlarla dota, modem bozuktur, internet yoktur, canın sıkılır, başka oyun yüklü değildir, bu şartlar varsa oynanabilir :ehe

Benim zaten pro olma olasılıgım 0 :D Ayrıca adı oydu galiba. Gidip pro şey almışız ha :D Botla oynadım çünkü bir halt bilmiyorum :D . Açıkcası en basitinden benim bir okçu alıp hız güç kritik basmam lazım alışana kadar, sonra diğerlerine geçeriz. LoL'de öyle yaptım suan elime hangi champ ı versen oynarım ( bazıları gıcık ama olsun hepsini biliyoruz Allah'a şükür :D )

Invoke

Invoke

Üye
Benim zaten pro olma olasılıgım 0 :D Ayrıca adı oydu galiba. Gidip pro şey almışız ha :D Botla oynadım çünkü bir halt bilmiyorum :D . Açıkcası en basitinden benim bir okçu alıp hız güç kritik basmam lazım alışana kadar, sonra diğerlerine geçeriz. LoL'de öyle yaptım suan elime hangi champ ı versen oynarım ( bazıları gıcık ama olsun hepsini biliyoruz Allah'a şükür :D )

Tamam sen, diğer konuya geç ordan devam edelim, pm zor oluyor... Bir yerden sonra bozuluyor anlamadım adminlere söyleyim...

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Dota 2 yi nasıl kurabilirim

ilcarnefice

Üye
    Konu Sahibi
Steam üyeliği aldıktan sonra steam uygulamasını indirin uygulamadan üyelik girişi yaptıktan sonra ana sayfa gelir sağ üste dota 2 yazın çıkan sonuca tıklayın dota 2 nin sayfası açılacaktır biraz altta indirmek için bir buton olcaktı ona tıklayın hemen oynayın butonu da olabilir..

scorpion11

scorpion11

Üye
Phantom Assassin çok beğendim.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
dota 2 arkadaşlarım silinmiş pc de değişti :D nick: iyavuzoz hala öğrenmeye çalışıyorum :D bu akşam girebilirim

Invoke

Invoke

Üye
Ben oynamıyorum uzun zamandır =P :D

Üst Alt