Dosya Sertifikalandırma % 55 % 60 Başarılıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

santorsawyer

santorsawyer

Üye
    Konu Sahibi
Dosya Sertifikalandırma % 55 % 60 Başarılıdır.
20 Senelik Sertifikalandırma

Öncelikle Merhaba Burada Sunmuş Oldugum Bilgiler Tarafımdan Hazırlanmıştır.
Güncel Firemwire lerden sonra Yüklenecek Dosyalarda Sertifika sorunu yaşayanlar Tam Anlamıyla Bu sorun aşılana kadar Bunu Denemeleri Temennimdir. Çünkü Şuan Mevcut olan opda gibi sistem hack lerde Telefonunuzun IMEI numarasınıda internete sunmak zorunda kalmamanız içindir. Bu NE kadar rahat gibi görünsede IMEI numaranızın Kopyalanmayacağını kimse size garanti edemez = Riskli Bir durumdur.

n73, n95 ti sertifikalandırma Belirttiğim gibi % 55 veya 60 olumludur.

Sizlere Adım Adım Yükleyeceğiniz Programları Nasıl Sertifikalandırma Yapacağınızı Anlatıyorum.

Adım 1
Öncelikle Aşşağıda Vermiş Oldugum Linkteki Dosyayı İndirip Rar dan Çıkarınız.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Alternatif Link:
Kod:
http://rapidshare.com/files/324851857/n95_sertifikaland__305_rma_-SantorSawyer.rar
Password : santorsawyer

Adım 2

Adım 3

Adım 4

Adım 5

Adım 6

Sırası ile C: ye girin, Program Files e Girin, xsign Klasörüne girin,

Ve İçine Resimde de Görüldüğü Gibi Yapıştırın.

Son Klasörü Kapatın Ve Masa Üstünde Kısa Yolu Oluşan Xsign Programımızı Çalıştıralım.

Adım 7

Adım 8

Adım 9

Adım 10

Adım 11

Programımız Artık 20 Senelik Sertifika Yapmaya Hazır Hale Gelmiştir.
Şimdi Sertifika Hatası Aldığınız Bir Yüklemeyi Aşşağıda Gösterdiğim Şekilde Seçiniz.

Devam

Devam

Devam

Umarım İşinizi Görür. Adios.
:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yunusbahadır, alpbugra88, merol87 ve 38 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Çok süper bir anlatım olmuş eline sağlık teşekkürler

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Çok güzel anlatmışsın...Ellerine sağlık kardeşim sağolasın...

santorsawyer

santorsawyer

Üye
    Konu Sahibi
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Herşeyi sorunsuz yaptı ama yükleme esnasında yine sertifika hatası verdi maalesef...Yinede emeğin için teşekkürler...

santorsawyer

santorsawyer

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyi sorunsuz yaptı ama yükleme esnasında yine sertifika hatası verdi maalesef...Yinede emeğin için teşekkürler...

eyvallah. dediğim gibi %55 % 60 olumlu sonuc vermekte. 5 programdan 3 ünüde sertifika yapsa kardır artık :)

cehennet

cehennet

Üye
Usta ilk basta Xsign dosyasi icerisinde 'Signed ' adinda dosya yaratmak gerekli. Bunu senion vermis oldugun son resimden anladim ki program oto olarak signed dosyasini acmaya calisiyorki sen boyle bir dosya program dosyasina acmadiysan hata alirsin.

Soruna gelince denilenleri uyguladim ve oto olarak dosya acilmasina ragmen dosyanin icerisi bos gozukmekte yani imzalanan dosya bulunmamak ta..¿

pirireis40

Üye
Eyvallah Teşekkürler.[/QUOTE]

santorsawyer

santorsawyer

Üye
    Konu Sahibi
usta ilk basta xsign dosyasi icerisinde 'signed ' adinda dosya yaratmak gerekli. Bunu senion vermis oldugun son resimden anladim ki program oto olarak signed dosyasini acmaya calisiyorki sen boyle bir dosya program dosyasina acmadiysan hata alirsin.

Soruna gelince denilenleri uyguladim ve oto olarak dosya acilmasina ragmen dosyanin icerisi bos gozukmekte yani imzalanan dosya bulunmamak ta..¿

% 100 garanti zaten veremiyorum dostum. Ama ben 5 programdan en az 2 yada 3 tanesını mutlaka sertıfıka yapıp yukleyebıldım. Onun ıcın paylastım.

sefaratN96

Üye
kardeşım sağol paylaşımın için bende n96 var deneyecegım sonucu sana soylerım ellerıne kollarına beynıne saglık
bunları paylaşım valla ne guzel oluyor pekı bu n-gage oyunlarda da ıse yarıyormukı sızce...

santorsawyer

santorsawyer

Üye
    Konu Sahibi
kardeşım sağol paylaşımın için bende n96 var deneyecegım sonucu sana soylerım ellerıne kollarına beynıne saglık
bunları paylaşım valla ne guzel oluyor pekı bu n-gage oyunlarda da ıse yarıyormukı sızce...

Denemedim kardeş. ne desem yalan olur. Konu dada belirttiğim gibi elimden gelidğince yardımcı olmaya çalıştım. 1 programda sertifikalayabilirsen kardır.

emrahande

emrahande

Üye
cok sagol kardes bende ıse yarıo cokda guzel anlatmıssın...

--------------- Ekleme ---------------

bıde bı sorum olacak secman prosunu kurdugumuzdada ıse yarıyomu daha mı kolay yanı...

santorsawyer

santorsawyer

Üye
    Konu Sahibi
cok sagol kardes bende ıse yarıo cokda guzel anlatmıssın...

--------------- Ekleme ---------------

bıde bı sorum olacak secman prosunu kurdugumuzdada ıse yarıyomu daha mı kolay yanı...

secmanda bundan daha zordur. ama dilersen dene hemde kendini geliştirmiş olursun.

mahmet96

Üye
Teşekkürler kardeş esas çalışmasını istediğim programda çalışmadı ama çalışan tema oldu emeğine sağlık

aloneman34

Üye
teşekkürler üstad

macman

macman

Üye
sertifika en berbat olay cok can sıkıcı güzel paylaşım teşekkürler :)

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
teşekürler.

Üst Alt