dosya bozuk uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vusslat

Üye
    Konu Sahibi
dosya bozuk uyarısı
selamun Aleyküm.. telefonum N95 8GB.birçok uygulama yükledim telefonuma fakat hiçbiri yüklenmiyor, sürekli dosya bozuk uyarısı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
arkadaşım telefonunun işletim sistemi s60 3rd, sitede bu bölümdeki uygulamaları yüklersen bir sorun çıkmaması lazım

bu bölümden biraz araştır yine olmazsa tekrar yazarsın

s60 3rd uygulamalar.
Symbian S60 v3. (OS v9.1, 9.2, 9.3) Uygulamaları

xErKaNx

Üye
Arkadasiminda n95 8gb si var odada ayi sorun oluyor ama oyun yukleyince boyle bir sorun olmuyor s60 3rd uygulamalari bolumunden yuklemeye calistik dosya bozuk diyor. Normalde telefon desteklemiyor yada uygulama telefonla uyumlu degil uyarisi vermesi gerekir ama bende anlamis degilim nedenini.

vusslat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasiminda n95 8gb si var odada ayi sorun oluyor ama oyun yukleyince boyle bir sorun olmuyor s60 3rd uygulamalari bolumunden yuklemeye calistik dosya bozuk diyor. Normalde telefon desteklemiyor yada uygulama telefonla uyumlu degil uyarisi vermesi gerekir ama bende anlamis degilim nedenini.
evet bendede aynı sorun var.bence sertifikalarla alakalı ama çözemedim.daha önceden yüklediğ uygulamayı bile yüklemiyor.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar birde ben telefona format atmak istiyorum.verileri yedekledim sim kartıda çıkardım.fakat hafıza kartı telefonun içinde olduğu için çıkartlmıyor bu şekilde hard format atılır mı?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar birde ben telefona format atmak istiyorum.verileri yedekledim sim kartıda çıkardım.fakat hafıza kartı telefonun içinde olduğu için çıkartlmıyor bu şekilde hard format atılır mı?

dEs_

dEs_

Üye
Dosya bozuk uyarısı patchlerden kaynaklı olur.....
Rompatcher falan yüklüysa ano gir ve open4all ve installserver ptaclerini açık tut diğerlerini kapa sorun çözülür...

vusslat

Üye
    Konu Sahibi
haklı olabilirsin fakat o dedeğin system dosyasında mı ? yerini bilmiyorum

dEs_

dEs_

Üye
Rompatcher yüklü mü?

vusslat

Üye
    Konu Sahibi
sorun şu bilmiyorum:S

dEs_

dEs_

Üye
Rompatcher bi pro sonuçta... Bi bak bakalım proların arasına...

vusslat

Üye
    Konu Sahibi
ben yazılım güncelleme yapıyorum şu an sorun çözülmezse ona bakarım.uygulama yöneticisi uygulamaları kaldırmıyor ve telefon hafızası dolu gözüküyor en iyiysi yazılım güncellemekti.bnede onu yapıyorum.çok sağol:)

dEs_

dEs_

Üye
Kaldırmaz tabii uygulama yöneticisi... Sebebi söylediğim şeyler yani yamalar...
Neyse madem yazılımı güncelliyorsun kartada format çek ve temizce yüklemeni yap...
Kolay gelsin.....

vusslat

Üye
    Konu Sahibi
ben o yamaların nereden bulabilrim ve etkisiz hale getirebilirim

dEs_

dEs_

Üye
Patches klasörüne atılır...
Rompatcher kur ve gerektiğinde kullan gerektiğinde kapat...

vusslat

Üye
    Konu Sahibi
yazılım güncelleyince yüklemeye başladı ve telefon hafızası temizlendi:)çok şükür..sağolasın:)

dEs_

dEs_

Üye
Sende sağol :)

aryscat

aryscat

Üye
Telefonu hck yaparken yanlış installserver.exe yüklemiş olabilirsiniz. Arkadaşın n73 ünde yaşadık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt