Doodle Jump Deluxe (Bağımlılık Yaratan Müthiş Oyun)

Sponsorlu Bağlantılar

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Doodle Jump Deluxe (Bağımlılık Yaratan Müthiş Oyun)
Son derece eğlenceli bu oyunda süper zaman geçireceksiniz.Forumda bulunan 'Doodle Jump' la aynı değildir.Bunu dosya boyutlarını karşılaştırarakta anlayabilirsiniz.Screen shot da görüldüğü gibi farklı arenalar seçip orada oynayabilirsiniz...

320*240 telefonlar için burdan

www.4shared.com/file/2Pip9KLg/DJDeluxe_320x240_E71_E72_E5.html

NOT :OYUNDA ARENA SEÇENEĞİ İLK BAKIŞTA GÖZÜNÜZDEN KAÇABILIR.OYUNUN ANA MENUSUNDEYKEN SAG-SOL YAPARSANİZ ALT KISIMDAKİ RESİMLİ KISİMDA ARENA SEÇENEĞİNİ FARKEDEBİLİRSİNİZ..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: vefk22, mertmese, PixelWolf ve 11 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Serkan TeşekkürLer :oke:

PureFood

PureFood

Üye
Alternatif olarak diğer telefonuma da yükledim ama sensörle bir başka bu oyun :D
Teşekkürler :)

pRime.

pRime.

Üye
çok güzel. Elinize sağlık.

rapman

rapman

Üye
Güzel paylaşım, teşekkürler :oke:
Yalnız; bu oyun önizlemedeki Deluxe versiyonu değil, normal versiyonun biraz daha geliştirilmiş halidir ( Kırmızı Trambolin, Ayağa Yapışan Yaylar, Yukarı Aşağı İnen Beyaz Taşlar ve Yeni Yaratıklar Eklenmiş )

USAForever

USAForever

Üye
doodle .d doody doody güzel ya , birde patapon benzeri oyun çıksa yada lost planet in hd versiyonu..

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Güzel paylaşım, teşekkürler :oke:
Yalnız; bu oyun önizlemedeki Deluxe versiyonu değil, normal versiyonun biraz daha geliştirilmiş halidir ( Kırmızı Trambolin, Ayağa Yapışan Yaylar, Yukarı Aşağı İnen Beyaz Taşlar ve Yeni Yaratıklar Eklenmiş )

Kendinden emin konuşuosun ama Hayır yanlışın var. :D Deluxe versiyonu.Arena seçeneğini farkedemedin sanırım.Oyunun ana menusunde alt tarafta resimli bölge var.Yön tuşlarıyla sag yada sol yaparsan oranın degıstıgını gorursun.Seçtiğın bölgede de oynarsın.5 tane arena var resimde gordugun gibi;
1.Classic
2.Noel
3.Safari
4.Gece
5.Uzay :oke:

last321

Üye
vay serkan konu acmıs beyler dıkkat edın yakında mod olacak :ehe:naughty:

poq

Üye
bravo serkan kardeşim

uribaju

uribaju

Üye
vay demek sizede geldi hadi hayırlı olsun bakalım:)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
vay serkan konu acmıs beyler dıkkat edın yakında mod olacak :ehe:naughty:

Haha :D Daha önceden tecrübem var mod olarak :naughty: Arada güzel konular açıorum zaten.Seçmece yani :d:

----------Eklendi @ 20:03:19 ---------- Yazıldı @ 20:02:42 ----------

bravo serkan kardeşim

rica ederim :oke:

----------Eklendi @ 20:04:06 ---------- Yazıldı @ 20:03:19 ----------

vay demek sizede geldi hadi hayırlı olsun bakalım:)

Mod u kastediosan mod olmadım :D

atakan25

atakan25

Üye
saol :yuru

USAForever

USAForever

Üye
49 bini geçemedim

----------Eklendi @ 14:29:22 ---------- Yazıldı @ 14:27:54 ----------

yok bu deluxe uda denicem

furkan5800

furkan5800

Üye
teşekkürler

rapman

rapman

Üye
Kendinden emin konuşuosun ama Hayır yanlışın var. :D Deluxe versiyonu.Arena seçeneğini farkedemedin sanırım.Oyunun ana menusunde alt tarafta resimli bölge var.Yön tuşlarıyla sag yada sol yaparsan oranın degıstıgını gorursun.Seçtiğın bölgede de oynarsın.5 tane arena var resimde gordugun gibi;
1.Classic
2.Noel
3.Safari
4.Gece
5.Uzay :oke:

Deluxe yazısını göremeyince bir an tereddüte düştüm. Ayrıca arena seçme özelliğini de siz deyince bulabildim. Belli olmuyor arena seçme yeri. Önizleme kısmının altına nasıl arena seçileceğini de yazarsanız, benim gibi arenaları bulamayanlara da yardımcı olmuş olursunuz. Tekrardan teşekkürler ..

Not : Rekorum 68,246 (h)

fatih_347

Kapalı Hesap
saol kardes bunu arıyordum rekrum 94 bin insallah gecerim

Üst Alt