dokunmatik tam ekran java programlar

Sponsorlu Bağlantılar

jmm

jmm

Üye
    Konu Sahibi
dokunmatik tam ekran java programlar

İNDİR

Bildiğiniz ve kullandığınız tüm web browserları unutun/silin ve bu programı kullanın. Henüz Beta sürümü olmasına rağmen tek kelimeyle mükemmel.Özellikleri; Yatay Ekran, qwert klavye, tek tuşla googleda arama ve kısayol eklemeleriyle her istediğinize cevap veriyor ve cep telefonunda internete girmeyi müthiş kolaylaştırıyor. Özellikle qwertdeki gibi birşeyler yazmak istediğinizde mesaj bölümüne atması geerksiz tamamlar ile boğuşulması sorunu opera mini5 ile ortadan kalkmış durumda. Görselliği ise tek kelimeyle harika..

İNDİR

Kullanımı gayet kolay, video izleyebilme (gerekli ayardan sonra önce telefona indirip sonra acmak suretiyle ) tam dil desteği +++ yok yok yani :oke:

İNDİR

TAM EKRAN VE DOKUNMATİK !!!

Tema rengi seçebiliyor isterseniz görüşmeleri kayıt ettirebiliyorsunuz. “Kamera Ayarları” diye bir bölüm var ancak görüntülü sohbeti çalıştıramadım. Dosya gönderimi ve surat eklemesi mevcut. Wi-Fi haricinde GPRS ile girildiğinde de çok az kontör düşürüyor.

EMEĞE SAYGI BİR TESEKKÜR YETER :oke:

• Beğen
Tepkiler: genc_azad, osmancan71, MH_ZAFER ve 70 diğerleri

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
sağol

ballikuyumculum

Üye
ya arkadaş bunu indiremiyorum bn oyunları indirdigim gibi yapsan özellikle kanka msn yii

jmm

jmm

Üye
    Konu Sahibi
denendi 100% çalısıyor linkler ve programlar :oke:

rapidden indiremiyorum diyorsan zaten 500 kb altına süre koymuyor

TOL_GA32

Üye
kanka msn i kurdum ama baglatı hatası veriyor....

goktug120

goktug120

Üye
cok tesekkurler

typerremzi

Üye
teşekkürler wifi ile çalışıyor demi programlar

hazarcep

hazarcep

Üye
kanka msn indirdim rar çıktı tekrar rar geldi onuda cıkartım simdi o cıkan klasörlerin hepsinimi atayım hafıza kartına yada telefon hafızasına

jmm

jmm

Üye
    Konu Sahibi
kanka msn indirdim rar çıktı tekrar rar geldi onuda cıkartım simdi o cıkan klasörlerin hepsinimi atayım hafıza kartına yada telefon hafızasına

winrar programı jar. uzantılı dosyalarıda acabiliyor sen bir kere acıp uzantısına bak jar ise at yani 1 defa rardan çıkarıp at telefona :oke:

typerremzi

Üye
beni bilgilendirdiğin için teşekkürler kafama takılmıştı çözüldü saol

hazarcep

hazarcep

Üye
Tamam yaptım oldu kanka msn güzel,
Word araçlara tıklayamıyom ama.

jmm

jmm

Üye
    Konu Sahibi
Tamam yaptım oldu kanka msn güzel,
Word araçlara tıklayamıyom ama.

telefonunun dokunmatik ayarını tekrar yap programı calıstırıp kapattıktan sonra + ben kalemle kullanıyorum f003 var (orj. kalemi yok ) gayet güzel birde o şekilde dene :)

totalrecall

Üye
opera mini 5 philips x800 de kullanıyorum sorun yok gayet güzel program paylaştığın için teşekkürler.

anyy_ra

Üye
merhaba. bende V975 marka dokunmatik bir tel var java desteği var fakat bu opera yi nasıl yükleyeceğim bilgisi olan varmı.

jmm

jmm

Üye
    Konu Sahibi
tam marka ve model ?

yakupates

Üye
hjk

tokatliabi

Üye
başka varsa on ları ekle bunlar herkeste var

yamanlaz

Üye
elinene emeğine sağlık

bymusti46

Üye
dokunmatik tlflar için klavye programı yokmu??

Üst Alt