dokunmatik tam ekran java programlar

Sponsorlu Bağlantılar

ramazanalyus

Üye
teşekkürler

Touce

Üye
operayı kurdum ama bağlantı hatası vriyor :S

genckaptan_64

Üye
Allah razi olsun kardeşim

007mustafa

007mustafa

Üye
eywallah kardeşim sağol emeğine sağlık

sinemabunlar

sinemabunlar

Üye
birader bende logitel n97 var bunu orjinal nokia menü yapma sansım varmı yardımcı olursan sevinirim :D
mesaj yazımı falan cok dandik orijinalinden mesaj yazarken dokunmatk ekranda cıkan harfler büyük fakat bunda cok küçük
klavyesinden yazıyorum ve bi de netten video izleme sorunu var ..teşekkürler

erkan5li

Üye
ben wifi den bağlanıyorum telefon lg km 555 kanka msn olmuyo ne yaptıysam java bağlantı ayarlarınıda yaptım ? ? ayrıca nette video da açmıyo actionscript 'i aktifleştirin diyo öyle bi seçenek göremedim ??? bilgisi olan varsa yardımcı olsun ltf.

sultan nur

Üye
benim telefonum lg kp 500 ben bu telefona hiç oyun indiremiyorum yada indirmesini bilemiyorum meseka bir oyunu indiriyorum bilgisayara. rar dosyasını dizine çıkartıyorum dosyalar açılmıyo zaten telefona atıyorum açılmıyo

FixHack

Üye
benim baglantı ayarları düzgün faceye falan rahatlıkla giriyorum ama bu programda bana da baglantı hatası verdi :S

fatihhan

Üye
teşekkürler

savasca26

Üye
tsk ler

mysocrates

Üye
pinphone 3gs var ancak video izleyemiyorum...

ozzzmen

Üye
Normalde internete bağlanabiliyorum ama nedense msn programlarını denediğimde bağlantı hatası alıyorum. Var mı bunun bi ayarı.
-------
mig33 le bağlandım

netqurd

Üye
samsung s5230 kullanıyorum söylediğiniz gibi jar şekilde telefona atıp çalıştırmayı denedim ama desteklenmeyen dosya türü diyor napmam gerek _?

cano72

Üye
tşklr....

¦ ° pî§køpât °¦

¦ ° pî§køpât °¦

Üye
Benim tel dokunmatik acaba digiphone çalışır mı her telefonda çalışıyor mu...

patlatmanyak

Üye
biraz daha koysadın iyi olurdu .ama yine de paylaşım için saol:oke:

dogan kizilagac

Üye
arkadaslar bende cakma bir ıphone var oyun ve program bulamıyorumyardımcı olursanız sevinirim simdiden tesekkürler

arif2007

Üye
Teşekkürler..................:bye2:

Alperen Şuayb

Üye
kardeş saol +rep

duman_gozlu

Üye
arakadaşlar bende vodafone hattımdan girmeye çalısıyorum ama bağlantı hastası veriyor normalde bold ve operaya giriyor sıkıntı yok ama msn programlarında sıkıntı yasıyorum çözümünü bilenler varmı dolia m8 im var

Üst Alt