Dokunmatik Önerisi

• 24 Nisan 2011
  • 2261 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Flashı,kamerası 5mp ve üzeri olan,şık tasarımlı telefon önerisi.Samsung hariç:ehe

Yazan: ALPARS™
  2. nokia c6-01 8mp kamera dokunmatiği çok iyi fiyatı da makul 700 tl civarı bi de 8 gb kart alırsın bakarsın keyfine

3. slm nokıa c7 önerim. hd her özelik var

4. Bence samsung olarak bakmada androidli samsung olarak bak mını,gio,fıt,5 gibi cihazlara bak galaxy c7 alma bu arada symbian 3 de sorun var htc wildfire ona bakabilirsin:oke:

5. qwerty keyfini yaşamak istiyosan tama aradığın özelliklere uygun telefon nokia c6 otofokuslu 5 mp led flaşlı kamera, 3g, wifi ve daha birçok özellik fiyatı ise 630-680 arası bulursun

6. c3-01 hem dokunmatik hem tuslu ben memnunum

7. Fiyat aralıgı verseydin iyi olurdu..
    C5-03 || C7 veya C6 aradıgın modeller olabilir.
    Wifi senin için önemli ise baglantı hızı çok yüksek olan bir C7 senin işini görür arkadasım...:oke:

8. katılıyorum. İstersen androidlere de bakabilirsin. c7 yerine galaxy ace falan... ama tercih senin

9. Nokia X6 da farklı bir seçim olabilir 5 mp flaşlı kamerası var. İyi çekiyor gerçekten.

10. Fiyat aralığın yoksa al iphone 4 keyfine bak kardeşim :) N8,E7,Desire HD filan da alabilirsin tabi veya Blackberry Bold 9780 :)

11. Nokia ''n'' seriesden sonra ''c'' series çıkarttı bence ''c'' serisine bak.(mecazi anlamda)

12. valla fiyat yazmadığıma pişman oldum 500 ve altı.Daha staj parasıyla ehliyet alacağım öğrenciyiz yani:ehe

13. sony ericssonun vivaz öneneririm

14. Kardeş androidli cihazlara bak galaxy gio, ace...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 06:04