Dokunmatik Ekran Kulananlar Ekran Sorunuyla Karşılaşıyor mu

• 7 Kasım 2010
  • 2853 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dokunmatik ekran güzlel bir teknoloji ama benim merakım belli bir süre sonra dokunmatik ekranda sorunla karşılaşılıyormu..
    o yüzden herkes ne kadar süredir dokunmatik telefon kullanıyor ve herhangi vir sorunla (ekran hassasiyetinde azalma,ekran yagmur gibi anlık su temasından etkilenme vb] karşılaşıyor mu
    yorumlarınızı bekliyorum..
    ben 1 ay kullandım bir sorunla karşılaşmadım ..

Yazan: free
  2. Bende dün Samsung C3303K Champ satın aldım ilk başta zorlandım kontrolünde ama 3-4 saat içinde alıştım :) şu bir gerçek sıvı teması dokunmatik ekrana zarar verebilir o yüzden mümkün olduğunca sıvı temasından kaçının.

3. Baska dokunmatik telefon kullanan yok mu lutfen yorumlarinizi paylasin peki ekran koruyucu su temasini engellermi

4. 2 yıldır 5800 kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım

5. uzun zamandır dokunmatik telefonlar kullanıorum pek bi sorun yok

6. 2 yıldır 5800 kullanıyorum arada bir sola basarken sağa bastığı oluyor o kadar

7. olu pixel wardir sende

8. Dostum 4 aydır 5530 kullanıyorum.Hiçbir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.

9. 1 yıldır 5800 kullanıyorum ekranı bozulduğu için şu an serviste :S

10. valla bi bozulmasını görmedim pek de arada tıkanıyor tel (5800) algılamıyor felan:vur

11. güzel kullanılınca pek sorun olmuyor.

12. nasıl bozuldu benimkide bozuldu ekranı karışık renklerle dolu hiç bir şey gözükmüyor

13. 2.5 aydır 5800 kullanıyorum gayet iyi tuşlu hammalıkmış ya

14. ekran problemi oluyor evet genellikle telefonda bagzi yükleme islemlerinde meydana geliyor ve ekran 30 saniye boyunca aynı halde kalıyor ... sonrasında düzeliyor tabiki ama sizlere tavsiyem cep telefonunuzu mumkun oldugu kadar fazla program kullanmaktan sakının ... tıka basa doldurulması telefonun omrunu kısalttıgı gıbı .. begenenlerı bıle hemen sıkıyor... 5800 aldım 2 ay kullladım sonrasın da x6 aldım su an cok memnunum gercekden navigasyon super herkese tavsıyem :))

15. Samsung corby kullanıyorum 4 ay oldu ve 3 kere servise verdim. En sonunda dokunmatik ekran değişti arada sırada gidiyor....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 07:31