Dokunmatik Ekran Kulananlar Ekran Sorunuyla Karşılaşıyor mu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
free

free

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik Ekran Kulananlar Ekran Sorunuyla Karşılaşıyor mu
dokunmatik ekran güzlel bir teknoloji ama benim merakım belli bir süre sonra dokunmatik ekranda sorunla karşılaşılıyormu..
o yüzden herkes ne kadar süredir dokunmatik telefon kullanıyor ve herhangi vir sorunla (ekran hassasiyetinde azalma,ekran yagmur gibi anlık su temasından etkilenme vb] karşılaşıyor mu
yorumlarınızı bekliyorum..
ben 1 ay kullandım bir sorunla karşılaşmadım ..

Blackss86

Üye
Bende dün Samsung C3303K Champ satın aldım ilk başta zorlandım kontrolünde ama 3-4 saat içinde alıştım :) şu bir gerçek sıvı teması dokunmatik ekrana zarar verebilir o yüzden mümkün olduğunca sıvı temasından kaçının.

free

free

Üye
    Konu Sahibi
Baska dokunmatik telefon kullanan yok mu lutfen yorumlarinizi paylasin peki ekran koruyucu su temasini engellermi

uzmburak

uzmburak

Üye
2 yıldır 5800 kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım

OğuzcanAbi

Üye
uzun zamandır dokunmatik telefonlar kullanıorum pek bi sorun yok

AuRaMooTH

AuRaMooTH

Üye
2 yıldır 5800 kullanıyorum arada bir sola basarken sağa bastığı oluyor o kadar

OğuzcanAbi

Üye
olu pixel wardir sende

Neverex

Üye
Dostum 4 aydır 5530 kullanıyorum.Hiçbir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.

LarausseMan

Üye
1 yıldır 5800 kullanıyorum ekranı bozulduğu için şu an serviste :S

Captain

Üye
valla bi bozulmasını görmedim pek de arada tıkanıyor tel (5800) algılamıyor felan:vur

azizerkan07

Üye
güzel kullanılınca pek sorun olmuyor.

anisti

anisti

Üye
2.5 aydır 5800 kullanıyorum gayet iyi tuşlu hammalıkmış ya

broque7

Üye
ekran problemi oluyor evet genellikle telefonda bagzi yükleme islemlerinde meydana geliyor ve ekran 30 saniye boyunca aynı halde kalıyor ... sonrasında düzeliyor tabiki ama sizlere tavsiyem cep telefonunuzu mumkun oldugu kadar fazla program kullanmaktan sakının ... tıka basa doldurulması telefonun omrunu kısalttıgı gıbı .. begenenlerı bıle hemen sıkıyor... 5800 aldım 2 ay kullladım sonrasın da x6 aldım su an cok memnunum gercekden navigasyon super herkese tavsıyem :))

corbys3653w

corbys3653w

Üye
Samsung corby kullanıyorum 4 ay oldu ve 3 kere servise verdim. En sonunda dokunmatik ekran değişti arada sırada gidiyor....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...