Doğum Günü(m) Kutlu Olsun !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Lion's Claw

Doğum günün kutlu olsun...:):)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadasım...:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu konu fazla uzamadı mı? İşin çırkını çıkarmayalım ama. ;)

1 ay geçmiş doğum günü kutlanıyor pes doğrusu ya.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1307882' Alıntı:
Bu konu fazla uzamadı mı? İşin çırkını çıkarmayalım ama. ;)

1 ay geçmiş doğum günü kutlanıyor pes doğrusu ya.

Arkadasım yeni görmüş ne var bunda ? Ayrıca 2005 ten kalan konulara cevap yazılıyor...İlgileneceksen onları araştır...İyi forumlar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Güzel kardeşim sorun çıkarmayalım; Kötü birşey demiyorum..

2-3 gün olmadı 5 gün geçer falan yazılır..Normal bir konu değil doğum günü konusu..Belli zaman içinde kutlanır değil mi bu. Aradan 1 ay a yakın süre geçmiş doğum günü kutlanıyor bu garip olan. Bunu söylüyorum bende. Ne var?

2005den vs başka konulara msj yazan arkadaşlar zaten ceza puanı yiyorlar. Araştırmaya gerek yok..Gören kişi zaten anında tepkiyi veriyor . Yani problem yok.

Boş birşeyi asla savunmam. ;) Konuşmam da.

Sizede iyi forumlar.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1308408' Alıntı:
Güzel kardeşim sorun çıkarmayalım; Kötü birşey demiyorum..

2-3 gün olmadı 5 gün geçer falan yazılır..Normal bir konu değil doğum günü konusu..Belli zaman içinde kutlanır değil mi bu. Aradan 1 ay a yakın süre geçmiş doğum günü kutlanıyor bu garip olan. Bunu söylüyorum bende. Ne var?

2005den vs başka konulara msj yazan arkadaşlar zaten ceza puanı yiyorlar. Araştırmaya gerek yok..Gören kişi zaten anında tepkiyi veriyor . Yani problem yok.

Boş birşeyi asla savunmam. ;) Konuşmam da.

Sizede iyi forumlar.

Dostum amacım asla sorun çıkarmak değil...Doğru söylüyorsun 1 ay geçti üzerinden...Lakin arkadaşım galiba konuyu yeni görmüş...O'da kutlamak istemiş yazmış...Biraz daha sakin bir cevap yazabilirdin...Bilmiyor olabilir... :oke:
İyi forumlar...;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yazdığım mesaj kesin işe yarayacaktır kardeşim :)

İyi forumlar kardeş

Saygılar

Üst Alt