Doğru Güvenlik Kodunu Girdiğiniz Halde Telefon Kabul Etmiyor Mu? Buyrun İçeri...


ibocan06

ibocan06

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim 6303i Classic telefonum var. Telefonun güvenlik kodunu 5 kere yanlış girdim ve güvenlik kodum bloke oldu yani doğruyu girsemde kabul etmiyor. Çok uğraştım, telefonu kapat 15-20 dk bekle aç dediler, yaptım olmadı, 1 gün bekledim yine olmadı. Çözüm çok basitmiş esasında, telefonunuzu açın, 5-10 dakika bekleyin (olmazsa yarım saat) sonra güvenlik kodunuzu girin, kabul ederse ne mutlu !!!
 
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bnm Arkadaşta Da Olduydu O Da Telefonu Kapatmadan 10 Dk Falan Beklediydi Sonra Düzeldiydi...
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt