Doğduğun Yer Mi Doyduğun Yer Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Doğduğun Yer Mi Doyduğun Yer Mi ?
Doğduğun Yer Mi Doyduğun Yer Mi ? hangisi daha ağır basar yani memleketimi yoksa büyüdüğü işine girceği şehir mi

Son düzenleme:

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
bana göre doyduğun yer.günümüzde öyle akrabalar varki kendileri sağolsun bi akrabası açlıktan sefalet çekerken diğeri krallar gibi yaşıyor(genel konuştum:))

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG, key43 ve Mustafa-26
0MG90

0MG90

Üye
Bence ikisi de

• Beğen
Tepkiler: Mustafa-26
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Doyduğum yer tabi ki ama sonrada gurtbetçiler içim farkli olabilir onlar nasıl hissediyordur?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sen büyüdüğün ilkokulun lisesini okuduğun çocukluk arkadaşlarının olduğu şehrin takımını mı tutarsın yoksa memleket takımımı ?

İyi de öyle bi acıtasyon yapiyosunki ikisi de aynı yere çıkıyo :D
Dogdugun büyüdügün memleketin mi yoksa atıyorum memuriyet için gitmek zorunda oldugun sehir mi ya da evlendin kayınpeder fabrika sahibi seni de müdür yapacak içgüveysimiz ol diyo yani doyacagın yer mi desen neyse

baby_face_

baby_face_

Üye
Doğduğum yer.

98farom98

98farom98

Üye
Valla ne desem aslında ikiside derim ama ne bileyim memleketim biraz ağır basıyor :)

key43

key43

Üye
Doğduğun yer bence

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Ya aslında bi yanda kırşehirspor var memleketim oluyo diğer yanda eskişehirspor var yaşadığım şehir hangisi daha önde olur arada kaldım ?

KayraBey

KayraBey

Üye
Doyduğum yer tabiki

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Mustafa-26
mürteza16

mürteza16

Üye
İkiside değil. Çünkü doyduğum yerde doğdum. #Türkiye

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Doyduğum yer

mcnpl4

mcnpl4

Üye
en rahat uyudugum yer :D

furkankaya559758

Üye
İkisi de

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bi bakımdan doğduğun yer doyduğun yer değişir her zaman ama memleket tektir 1 dir hiç değişmez

Hasand.

Hasand.

Üye
doydugun yer dır bence nedenı doğdugun yer sana hiç bir kazanç getirmez bana gore

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Doğdunuz yer

Eduardo58

Eduardo58

Üye
bana göre doyduğun yer.günümüzde öyle akrabalar varki kendileri sağolsun bi akrabası açlıktan sefalet çekerken diğeri krallar gibi yaşıyor(genel konuştum:))
Helal olsun be tam da söyleyeceklerimi yazmışsın :) Bence doyduğun yer. Doğduğun yer güzelse bilemem doğduğum yer Sivas, doyduğum yer de yine Sivas. Ama yaşadığım yer ilçe, Zara, ve şu an hiç de memnun değilim daha dün Sivas tan geldim ve diyorum keşke bir şey çıksa da hep Sivas ta kalsam :)

Üst Alt