Doğadan güzel kareler Avusturya


gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi

Ölü Dağlar ve Toplitz Gölü, Avusturya​

Totes Gebirge'de (Ölü Dağlar) bulunan bu bölge yılın beş ayından uzun süre donmuş haldedir. İkinci Dünya Savaşı'nın sonunda Nazi altınlarının bu göle saklandığına inananlar vardır.
Çok sayıda gölün süslediği Salzkammergut'un (Kraliyet Tuz Odası) bir özelliği de dağların içindeki, bir zamanlar Habsburg İmparatorluğu'nun en büyük sektörlerinden biri olan tuz madenleridir. Bu madenlerden bazıları hala işletiliyor ve bir kısmı da mağarayı andıran yapılarıyla turlara ev sahipliği yapıyor.

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt