Doğa ve Manzara Resimleri Çözünürlük 360x640

Sponsorlu Bağlantılar

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
hepsinide arşivledim

yutkun

yutkun

Üye
:tşk: çok süperler dahada yenilerini bekliyoruz

Aege

Aege

Üye
Mükemmel çalışma olmuş.Elinize sağlık

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Emeğin için :tşk: ...

esatgelmedi

Üye
eyvallah kardeş çok makbule geçti

TeAmo42

TeAmo42

Üye
teşekkürler

south

Üye
Harika Wallpaper'lar. Teşekkürler.

Bberkan40

Üye
cok güzeller saol

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
eline sağlık süper duvar kağıtları :) güzel bir arşiv yapmışsın :)

• Beğen
Tepkiler: salihk
salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim Duvar kagıtlarını bir bölüme toplamayı düşünüyorumda böyle ayrı ayrı olması daha iyi bence tek konu altında olmuyor :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
valla gerçek boyutlarda koymak için baya emek harcadığın belli ve çok da güzel olmuş isteyen beğendiğini isteyen alttaki linkten tamamını indirebilir ;)
ayrı konular olması da güzel olur çünkü sayfaya her girildiğinde bu resimleri pc ye indiriyor cepteyse biraz sıkıntı yaratabilir bu kadar çok resim
kota konusunda da küçük bir hatırlatma sayfaya girildiği anda tüm resimler görüntülenmek için zaten pc ye yükleniyor ve kotadan yemeye başlıyor ;)

yutkun

yutkun

Üye
süperler eline saglık

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim adaş :)

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
5-6 tanesini arşivime aldım. :tşk:

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
valla gerçek boyutlarda koymak için baya emek harcadığın belli ve çok da güzel olmuş isteyen beğendiğini isteyen alttaki linkten tamamını indirebilir ;)
ayrı konular olması da güzel olur çünkü sayfaya her girildiğinde bu resimleri pc ye indiriyor cepteyse biraz sıkıntı yaratabilir bu kadar çok resim
kota konusunda da küçük bir hatırlatma sayfaya girildiği anda tüm resimler görüntülenmek için zaten pc ye yükleniyor ve kotadan yemeye başlıyor ;)
:) resimleri tek tek hizliresim upload sitesine sonrada burada sizlerle paylasıyorum tabi baya uğraştırıyor amaç herkez istediğinin beğenip seçsin ö yüzden 4 tane resim koyup link halinde atabilirdim çok kolay olurdu ama önemli olan beğenmek :)
hem görsel olarak güzel görünüyor göze hitabedenleri hemen seçiyorsun :)
yanlız sunuda belirmek isterim upload siteleri 6 ay gibi vade tanıyorlar resimlere sonrası silinecek :D onun için arşiv yapıp saklamanızda fayda var :D

5-6 tanesini arşivime aldım. :tşk:
rica ederim

ercanaktay

ercanaktay

Üye
emeğine sağlık kardeşim.

Üst Alt