1. Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında melodi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Dj My10eZ - Delyno - Ether Party (Tivity ReMix 2011) ŞİDDETLE TAVSİYE MÜZİK & MELODİ İNSANI UÇURUYOR

• 30 Ekim 2010
  • 5437 Okunma
  • 29 Cevap

1. tsk

2. rica usta saol :oke:

3. kardesm keske mp3 olsa :) güzel müzik.

4. kardeşim düzeltttim pardon
    müzigi kayıttan çıkardıgımız gibi katmışız oda mp3 diildi şu anda mp3 dosyasına çevirdim kardeş 4 mb filan

--------------- Ekleme ---------------

İYİKİDE YAZMIŞSIN KARDEŞ BAKMAM İYİ OLDU ÇOK SAOL ONU SİLDİM MP3 ÜNÜ KATTIM HERKESE DUYRULUR :megafon:

5. :oke::oke::oke::oke:

6. :oke::oke::oke::oke::oke:(h)(h)

7. Parça için teşekkürler, bu parçasıda çok güzel gerçekten ama son günlerde Private Love parçasını dinlemekten kendimi alamıyorum.
    Emrah Is çok güzel bir remix yapmış şiddetle tavsiye olunur

Emrah Is vs. Delyno - Private Love

8. rica ederim ayrıca dedigine bakıyorum hemen : ) :oke:

9. elinne ssağlık

10. yorumuna saglık tşk : ):oke:

11. kanka, paRcani beqendim ama, ayni ritim ùstne fazLa caLsmzsn sanki .) yinede saoL eLine yùreqine saqLIk .)

12. eyvallah kanka yorumun için teşekürler ayrıca degerlendirmeye alıyorum çok teşekürler ....

13. sağol kardeş :)

14. sende saol iyi bayramlar : )

15. tskler

16. rica ederim devamı yakıdna : )

17. sağolasın kardeş

18. eyvallah sende saolasın

19. bendende bi saol :)

Yüklüyor...
23/09/2018 - 03:24