DivX player 0.92

Sponsorlu Bağlantılar

eddyredline

eddyredline

Üye
    Konu Sahibi
DivX player 0.92
Yeni version piyasa sunalmadigi için tavsiyem işinize yarayacagi zaman telefon tarihini mart ayına alarak kullanabilirsiniz
arkadaslar divxplayer 0.92 de diger versionları gibi betadır calısmadıgı zaman ilk aklınaıza gelen yeni versiyonunun cikmis olmasi demektir.tamamen ucretsiz olup yeni versiyonu cikana kadar calısacaktir.
ve vermis oldugum link herzaman gecerli dir yeni verisyonu ciksa bile bu linkten alabilirsiniz hepinize hayırlı olsun
Dikkat: Resmin altındaki link devamlı linktir

divx 0.92 ve her yeni version icin devamlı link-->
Yeni version (0.93) piyasa sunalmadigi için tavsiyem işinize yarayacagi zaman telefon tarihini mart ayına alarak kullanabilirsiniz
destekledigi video turleri
xvid (*.avi)
divx(*.avi)
program update olmassa olmassa lütfen reis-eagles e ait olan smar movie indirin-->http://www.maxicep.com/s60-3rd-vide...ovie-v4-10-tam-and-sorunsuz-surum-210827.html
desteklediği video turleri
avi(xvid,divx)
flv(flash video codec mevcut)
mp4 3gp
her iki programda alt yazı tanıyabilir.

!!!Uyarı: asagida gormüs oldugunuz Eklenmis dosylardaki link eski ve gecersiz sürümdür
!!!

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aaaalllooooo, sonevil666, youlose_58 ve 16 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

lionn38

lionn38

Üye
sağolasın emeğine sağlık

eddyredline

eddyredline

Üye
    Konu Sahibi
sizde sağolun arkadaslar acilmiştir diye koymamıstım 2 aydan daha uzun birsüre elimde mevcuttu

metalruh123

metalruh123

Üye
teşekkürler kardeş

silbeni

Üye
ben telefonumdaki hiçbir video yu göremiyor :sukur:

Tex

Üye
Türkçe mi peki :S

5700xpress

Üye
tşkler saolasın

111ali111

Üye
paylaşım için teşekürler. altyazı eklemiyor

lionn38

lionn38

Üye
öncelikle paylaşım için teşekkürler. bu divx oynatıcısına *.sub veya *.srt uzantılı alt yazı dosyalarını ekleyip alt yazılı divx izleme imkanımız varmı.

hanoglu

hanoglu

Üye
Sadecetelefon hafızasındaki dosyaları görebiliyor. Hafıza kartındaki dosyaları nasıl açabilirim.

eddyredline

eddyredline

Üye
    Konu Sahibi
ben telefonumdaki hiçbir video yu göremiyor :sukur:
gormesi için divx yada xvid uzantılı video olması lazım oncelikle en iyi sekilde video oynatmak içinde bir converter lazim bilgisayrada duzenledigin bir video yada avi formatında cep telefonu için videolar mevcut ararsan bulursun programlar arasında avi uzantılı videoları en iyi sekilde oynatır yeterki telefona uygun olsun o ekran goruntuleri benim telefonumdan cekildi. muhtemelen hata yapıyorsundur yatay ve dikey olarak video izleyebiliyorsun tavsiyem maxicep arşivinden cep için orjinal bir video indir zaten yazmıslardır avi formatlı diye dene sonra neden calişip çalısmayacagını anlayacaksın

--------------- Ekleme ---------------

öncelikle paylaşım için teşekkürler. bu divx oynatıcısına *.sub veya *.srt uzantılı alt yazı dosyalarını ekleyip alt yazılı divx izleme imkanımız varmı.
ben bilgisayarda yamayıp oyle kullanıyorum kusura bakma ama alt yazı goruyor diye biliyorum onceki versiyonlarından dolayı yazıyorum sadece bilgim var tam cevap veremdigim için özür dilerim

Türkçe mi peki :S
hayır ne yazakki turkce degil ama arayuzu basit kendi sitesinden indirildi turkcelestirme yapmayı bilen cevirir paylasır daha sonra

Sadecetelefon hafızasındaki dosyaları görebiliyor. Hafıza kartındaki dosyaları nasıl açabilirim.
formati avi olan dosyaları gorur. hafiza kartınıda gorur 200mb dosyayı kim telefona kopylarki :D hafıza kartınıda goruyor demolardan dolayı yazdıysan bunu sil gitsin o demolari :d

Mesbul

Mesbul

Üye
Bu programda demO. kayıt olmak lasım

eddyredline

eddyredline

Üye
    Konu Sahibi
cazry

cazry

Üye
sağol thank

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İstek üzerine program konuya eklenmiştir.

jeet_burhan

jeet_burhan

Üye
kardeş iyi olmuş teşekürler onu benim telefona da yaptım iyi oldu ellerine saglık iyi günler basarılar

ibocan123

ibocan123

Üye
çok teşekkürler. bende nokia6120i var açacağını hiç sanmıyorum ama bir deneyim dedim. yükledim açtı. çok teşekkürler :D

ekko

Üye
yükledim avi leri oynatıyor fakat ses çıkmıyor

Quendarth

Üye
Çok teşekkürler. 30 saniyede yükledim ve tüm video sorunlarım çözüldü :).

Üst Alt