Disturbed - Evolution

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Amerikan Hard Rock grubu Disturbed yeni albümü Evolution yayınlandı. Albüm bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.Are You Ready
No More
A Reason to Fight
In Another Time
Stronger on Your Own
Hold On To Memories
Saviour of Nothing
Watch You Burn
The Best Ones Lie
Already Gone
The Sound of Silence [Live] (Featuring Myles Kennedy) [Deluxe Only]
This Venom [Deluxe Only]
Are You Ready (Sam de Jong Remix) [Deluxe Only]
Uninvited Guest [Deluxe Only] 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt