Uygulama disk yazmaya karşı korumalı

Sponsorlu Bağlantılar

sempatiweb

Üye
    Konu Sahibi
disk yazmaya karşı korumalı
arkadaşlar bende yeni katıldım baya araştırma yaptım ama bulamadım :S telefonuma rom yükledim ve telefonu açtığımda sürekli '' unfortunately, the process com.android.phone has stopped. '' hatasını alıyorum ok dediğimde yine hemen çıkıyor hiç birşey yapılmıyor. telefonu usb ile tekrar pc ye bağlayıp başka rom yükleyeyim dedim ama bu seferde bilgisayarıma giriyorum ve elefon cd rom şeklinde görünüyor yeni indirdiğim rom u atmak istediğimde disk yazmaya karşı korumalı diyor. aygıt yöneticisinde android phone olarak ünlem işareti çıkıyor ve driverinıda bulamadım 2 gündür telefonum çalışmıyor üstadların yardımına ihtiyacım var :(

- - - Eklendi - - -

şimdi recovery / mounts and storage menüsünden cache-data-sdcard ve system format dedim.. telefonun içindeki herşey gitti sistem dahil olmak üzere. telefonu açtığımda htc geliyor öyle kalıyor. driverıda yükledim pc hala görmüyor kabloyu çıkarıp taktığımda pc den donanımı gördüğüne dair sesler geliyor fakat bilgisayarıma girdiğimde orada sd card çıkmıyor. rom u telefona başka ne şekilde atabilirim.

-Emre

-Emre

Üye
Hafıza Kartı yok mu telinin

sempatiweb

Üye
    Konu Sahibi
harici bir hafıza kartı yok

AHKE

AHKE

Üye
buraya bak istersen