Dişi Kartallar Göreve

Sponsorlu Bağlantılar

 • 27 Eylül 2013
 • 293 Okunma
 • 1 Cevap

 1. 27 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkanvekili Ufuk Özerten, seyircisiz oynama cezası olan maçlara sadece kadın ve 12 yaş altı çocukların alınması uygulamasının bu sezon da devam ettiğini açıklarken, Tahkim Kurulu cezayı onaması halinde Beşiktaş 4 maçını kadın ve 12 yaş altı çocuklar karşısında oynayacak.

  Beşiktaş - Galatasaray derbisinin uzatma dakikalarında taraftarların sahaya girmesi nedeniyle hakem Fırat Aydınus, karşılaşmayı tatil etmişti. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), bugün yaptığı toplantı sonucu yaşanan olayla ilgili Beşiktaş Kulübü'ne 4 maç kendi sahasında seyircisiz oynama cezası verdi. Siyah beyazlı kulüp, Tahkim Kurulu'na ceza için başvuru yapmaya hazırlanırken, eğer kurul Beşiktaş'ın cezasını onarsa, siyah beyazlı takımın oynayacağı 4 resmi karşılaşmayı stadyumda sadece kadın ve 12 yaş altı çocuklar izleyebilecek.

  Konuyla ilgili DHA'ya kısa bir açıklama yapan Futbol Federasyonu 1. Başkanvekili Ufuk Özerten, seyircisiz oynama cezası olan maçlara sadece kadın ve 12 yaş altı çocukların alınması uygulamasının bu sezonda da devam ettiğini söyledi.

  Öte yandan talimatta yapılan değişiklik gereği kadın ve 12 yaş altı çocukların izlediği bir müsabakada futbol disiplin kurallarına aykırı bir durum gerçekleşirse, PFDK'nın alacağı karar uyarınca sezon sonuna kadar kadın ve 12 yaş altı çocuklar da seyircisiz izleme cezası alan takımlarının karşılaşmalarını izleyemeyecek.

  Haber Kaynağı: DHA
   


  Yazan: scarface006

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 27 Eylül 2013 #2

  fk555897

  fk555897

  Teşekkürler
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 20:35