Discovery tv ve animal planet şifresiz izlenir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

ümitkayaaa

Üye
    Konu Sahibi
Discovery tv ve animal planet şifresiz izlenir mi?
arkadaşlar internette görmüşdüm ''turksat uydusunda biss şifreleme sistemi ile şifrelenmiş olan kanal.
ancak bu kanalı izlemenin yolu çok kolaydır; emu yüklenmesi ile halledilebilir.'' aynen bu şekilde yazıyor, benim evimde normal uydu var izleyebilir miyim yani?

dj eşref

Üye
kardes turksat 3a uydusunda dedıgın bu 2 kanalı seyredemezsın ancak d-smart yada dıgıturk te seyredersın tabı bunlarda paralı.....ancak 2.cı canakta bakma sansın olabılır

tron45

tron45

Üye
next uydum eskiden emü vardı 1 sene kadar seyrettim yazızılım yukleyip seyretim şuanda yok emü izledigim kanallar xxl privete spece dedigin kanallar ve tum fransa kanalları izledm drembox al tum kanalları seyredersin aylık 30tl

ümitkayaaa

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler.

caglet

caglet

Üye
Dur bi bakyım :D merak ettim

'Enver'

'Enver'

Üye
eskiden biss'ti.şu an nagravision yani çözülmesi imkansız.dreambox alman lazım.

Incredible

Incredible

Üye
Bu kanallar sadece D-Smart tadır.

mesut1977

mesut1977

Üye
bu kanallar biss değil videoguard şifreli ve d smartta sadece:nono:

tron45

tron45

Üye
slm next cihazda şuan yazılım atıp adını yazmıyorum xxl kanalları izliliyorum not,,, soft cam,a bak sayfasına bak :oke:

Astrosman

Astrosman

Üye
next uydum eskiden emü vardı 1 sene kadar seyrettim yazızılım yukleyip seyretim şuanda yok emü izledigim kanallar xxl privete spece dedigin kanallar ve tum fransa kanalları izledm drembox al tum kanalları seyredersin aylık 30tl
kardeş dreambox 500s klon mu kullanıyon? Haa bu arada serveri nerden aldın?

RonaS

RonaS

Üye
Şuan NDS şifreleme Sisteminde Ve sadece Dsmart Cihazları İle İzlenebilmektedir.

tron45

tron45

Üye
tek çare drambox next mini ful hd mpeg4 internette 297 TL BAYİ LERDE 210 tl kadar var her özellik var server var 3 ay bedava internette next ye 19500 HD superior incele server 6 ay veya 12ay bedava avrupa yayınlarını destekler mpeg4 destekler not server de tum kanalar bu yazdıgım cihazlar donmasız net şekilde;lig tv de dahil tum avrupa ;yayınlarını ayda 20 veya 30 tl ;izlersin gerekli .internet çanak antenler çif veya 3 çanak ;olmalı izleyecen yayınlara baglı açık kapalı yayınlar kişiye göre degişiyor

RonaS

RonaS

Üye
Ligtv Sharede İZlenemiyor Artık Tüm kartlar kapandı İrdeto2'ye Geçtiler.

Astrosman

Astrosman

Üye
Bir çok serverde var şu an lig tv ve diğer digitürk kanalları

RonaS

RonaS

Üye
Bir çok serverde var şu an lig tv ve diğer digitürk kanalları

1 tane server adı ver şuan Ligtv nin Açık olduğunu ne para istersen hesabına yatırırm.Yok kardeşim Digitürk Card share bitti artık ilerde public'ide zor görünüyor İrdeto2 Ye geçti ama Sadece LİGTV dier kanallar izlenebiliyo.TÜm Dream ve Card Sharing Forumlarında Bas Bas Bağırıyorlar hiçbişekilde yok şuan.

sinir98

Üye
arkadaşım izlersin ama türkçe değil ingilizce örneğin bende hotbirt uydusunda yaklaşık 35 yakın sinema ve ve belgesel kanalları açık ama türkçe izlemek için yasal abone olacaksın

ceza3534

Üye
discovery channel İZLERSİN PARASIZ HELESAT UYDUSUNDA EMU İLE HİREMCO F2 70 TL FALAN OTOMATİK KIRYO ŞİFRELERİ AMA MALESEF İNGİLİZCE YAYIN YAPMAKTA 2012 ŞUBAT 26 AÇIKK MAÇ KANALLARIDA VAR NOVA SPORT VE EUROSPORT AÇIK AMA TÜRKÇE DEYİL

jatvalca

jatvalca

Üye
d smart alman gerekiyor izleyebilmen için kardeş

tarxhn

tarxhn

Üye
korsan kullana arkadaşlar aman yakalanmayın yakalanırsanız oyarlar söylim. yaptırımları cok pahalı

Üst Alt