GM Discovery 2 discovery II - s6 rom(denemeniz gereken bir rom)

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Kilit ekranı apk sı varmı diger romlarda kullanmak için ?

doguk54

Üye
arkadaşlar gerçek s6 rom çıktı onu portlayabilirseniz linkini atayım mtk6592 için sadece portlanacak o kadar hemde orjinal herşeyi

ozdeadem

Üye
Bende bu romu kullandım arkadaşlar güzel bir rom eline sağlık güzel paylaşım olmuş

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Romda herhangi bir sıkıntı gözlemedim gayet stabil 2+'da sorun yok rom kuruluyor

schalke84

Üye
Genelde custom romlarda olan hatalar ön kamera ekran fotoğrafı çekme...
Bu romda da bu iki hata mevcut gibi. ön kamerayı göremedim, ekran fotoğrafını da çekemedim. Yanlış bilgi vermek istemem,bu konularda emin değilim, ama göremedim. Kullanan arkadaşlar bu noktalara dikkat edip cevap verebilirler mi?
Rom gayet güzel görünüyor bu arada bahsedildiği gibi. Ama benim bu iki konuda hassasiyetim var, olmasa da olur diyemiyorum maalesef...

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Ön kamera 2 mp çekimi orjinalinden iyi geldi bana arka max 9 mp ayarlanabiliyor gayet iyi ekran resmi almada da bir sıkıntı yok

• Beğen
Tepkiler: schalke84

schalke84

Üye
Ne kadar custom rom kullandımsa hepsinde de ön kamera ve ekran fotoğrafı çekme problemi yaşadım. GMD 2Plus olmasından mı yoksa telefona has mı anlamadım.
Orjinal romda çalışmasa donanımsal diyeceğim de...
Bakalım, birazdan full format atıp, tekrar yükleyeyim romunuzu.

Edit:
Tekrar kurdum, ama maalesef. Benim telefon ile alakalı bir problem belki de. Fark ettim de, kurduğum programları da görmüyor sizin romu kurduğumda, ön kamera ve ekran fotoğrafı aynı durumda hala...

Destek olabilirseniz sevinirim

Son düzenleme:
savaronajointed

savaronajointed

Üye
Kurduğunuz recovery twrp olmalı kurmadan önce wipe advantance wipe girin wipe cache data System ve custpack tikleri işaretli wipe yap
Sonra Mount gir System ve Custpack işaretlerini kaldır install yap işlem bitince reboot System yap sıkıntı olmaz

Üst Alt