Diş beyazlatma kalemi yorumları

 • 11 Ekim 2012
 • 406 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. diş beyazlatma kalemi yorum - diş beyazlatma kalemi yorumlar - diş beyazlatma kalemi hakkında
  Diş Beyazlatma Kalemi hızlı ve pratik bir diş parlatıcı üründür. 10 dakika içinde dişleriniz bembeyaz bir görünüme kavuşur. Cebinizde, çantanızda rahatça taşıyabileceğiniz türden küçük boyutlu bir üründür.

  Acil bir toplantınız ya da hiç planınızda olmayan bir görüşme çıktı diyelim, dişlerinizde hergün kullandığınız çay, kahve ve sigaradan dolayı sararmış durumda. Eve giderek dişlerinizi fırçalayacak değilsiniz heralde. White Pen Diş Beyazlatma Kalemini çıkartıp ince bir tabaka halinde dişlerinize sürüyorsunuz. 10 dakikada dişleriniz bembeyaz bir görünüm kazanıyor. İşte hepsi bu kadar.

  White Pen Diş Beyazlatma Kaleminin fiyatı sadece 39TL. Türkiye’nin her yerine kapıdan ödeme imkanı ile hizmet veriliyor. Ayrıca üründen memnun kalmadığınız takdirde kanuni hakkınız olarak 7 gün içinde geri iade edebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız bu ürün en zor zamanlarınızda sizin yanınızda olacak.

  Siparişler kişiye özel ve içeriği belli olmayacak şekilde paketlenmektedir. Siparişinizin içeriği konusunda da sadece siparişi veren kişiye bilgi verilmektedir.

  Hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Diş eti hastalığınız ya da başka herhangi bir diş rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktorunuza başvurmanız önerilmektedir.


  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Nereden Alabilirim?

  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi sitesinden ürünü güvenle alabilirsiniz. Bugüne kadar yapılan satışlarda hiçbir olumsuz yorum almamıştır. Bu nedenle ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz. Saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.


  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Fiyatı

  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi çok çok uygun bir fiyattan satılmaktadır ve bugüne kadar hiçbir olumsuz yorum almayan diş beyazlatma kaleminin fiyatı sadece 39 TL ve Ücretsiz Kargo imkanı ile sizlere sunulacaktır.


  Orijinal White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Anlaşılır?

  Orijinal White Pen Diş Beyazlatma Kalemi kutusu üzerinde bulunan "diş beyazlatma kalemi" ve "white pen" yazısı kabartmadır. Kutu üzerinde parmağınızı dolaştırdığınızda kabartmaları hissedebilirsiniz. Kabartmayı kalem üzerinde aramayınız.


  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi Yorumları

  White Pen Diş Beyazlatma Kalemi için şuana kadar kesinlikle hiçbir olumsuz yorum gelmemiştir. Tabiki firmamızdan bu ürünü alanlar için söylüyoruz.
   


  Yazan: Doğuş Pertez
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 11:27