Dinimizi aşağılayan ve Peygamberimize ağır hakaretler içeren ekşisözlük

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
Dinimizi aşağılayan ve Peygamberimize ağır hakaretler içeren ekşisözlük
Dinimizi aşağılayan ve Peygamberimize ağır hakaretler içeren ve bu yazıları siteden kaldırmayan ekşisözlük e tepkimizi gösterelim arkadaşlar. twitter da #soysuzekşisözlük hastegiyle şuan üst sıralarda. twitter kullanan arkadaşlarım boş durmayalım..

[/B]

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Allah akıl fikir versin ne diyelim o olgunluğa erişememişlerse bizim elimizden gelen bişey olmaz

enterneoll

enterneoll

Üye
burada suç sözlükte değil yanlız paylaşan kişidedir bence sözlüğe değil yazan kişiye yüklenin

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
    Konu Sahibi
Mert

Mert

Üye
Ekşisözlük'ün birey olduğunu bilmiyordum. Bir grup kişinin yaptıklarından tüm yazarları sorumlu tutmak doğru mu? Kapatılmasını istemek?
Ayrıca soysuz ne demek?

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kardesim ortada suclu var fakat yanlis tepki veriyorsunuz.

- - - Eklendi - - -

Ayrica sozluk yazarlari aciklamayi da yapti entry'i de kaldirdi.

messevim

messevim

Üye
herkesin dini inancına saygı duymak zorunda insanlar....

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bir kişi böyle yaptı diye sözlüğün tamamına mal ediyorsunuz bunu? Sözlükler süpersonik sosyal, istediğini söyleyebileceğin ortamlardır. Sözlüğün tamamını kötülemenize izin vermeyiz.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Eğer burayı dikkatlice okusaydınız bu tür şeylere gerek kalmadığını anlardınız..

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ayrıca anlamadığım bir şey var. Böyle yerlerde yıllardır Hz. İsa'ya, Hz. Musa'ya da hakaret var. Onlara hakaret edildiğinde ayağa kalkmıyorsunuz da niye Hz. Muhammed'e, hakaret edildiği zaman ayağa kalkıyorsunuz? Onlar bizim peygamberlerimiz değil mi? Ya da yıllardır yapılan bu hakaretlere göz yumdunuz da niye şimdi ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz?

- - - Eklendi - - -

Ayrıca hoşunuza gitmeyen durumlarda şikayet etme hakkınız var.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları ve Haluk.
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Ayrıca kimse kimsenin dinine saygı duymak zorunda değildir.Dine değil kişinin o dine inanma hakkına saygı duyulur.Sen zeus'a inanmazsın saçma bulursun, dalga geçersin fakat ona inanan kişilerin zeusa inanma hakkına saygı duymak zorundasındır.Kısacası zeusa değil inanana saygı duyarsın...

nonamex

Üye
Yahu zaten sitedeki girileri şikayet etme hakki var, bu giriler yasadışı ise çoğunlukla anında siliniyor fakat bazen silinmeleri, siteyi yoğun anlarda takip etmek zor oldugu icin uzun sürüyor. Silinmiyor diye iftira atmak yakisiyor mu ?

Mesela biri gelse burda peygamberlere küfür etse, adminlerde görmediği icin bir kac saat sonra silinse ne yapalim maxicep'ide mi kapatalim ? Yazilar yazarlarina aittir, suç unsuru onlarındır. Uye olurken anlasmayi okuyan pek yok sanirim.

Cinayet islendiginde ulkeyi kapatip gitmiyoruz ordan düşünün. Herkes kendi sucundan sorumlu.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ateistler dinimize inancımıza saygı gösterir. Benim gözümde bu tipler ateist değil cahil soysuz kafirdir. İnsan inanmayabilir tamam, ama bu inananlara cahil,düşünemeyen deme hakkını vermez. Bizim de inanmayanlara saygı göstermemiz gerekir. Muhtemelen bunlar 18-25 yaş arasındadır.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
inanmayanlarla tartismaya girmeyin cok denk geliyorum soyledikleri hic bi sozde mantim yok ama sorsan kurandaki celiskileri bulmuslar ve oyle ileri gidiyolar ki biri denk gelse olduresiye doverim. o kadar agir iftiralar var ki simdi ornek bile vermek istemiyorum

Türe

Türe

Üye
Saygı, dalga geçmemeyi de kapsıyor sanırım.

- - - Eklendi - - -

Saygı, dalga geçmemeyi de kapsıyor sanırım.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ayrıca kimse kimsenin dinine saygı duymak zorunda değildir.Dine değil kişinin o dine inanma hakkına saygı duyulur.Sen zeus'a inanmazsın saçma bulursun, dalga geçersin fakat ona inanan kişilerin zeusa inanma hakkına saygı duymak zorundasındır.Kısacası zeusa değil inanana saygı duyarsın...

kim koyuyor bu kuralları

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
inanmayanlarla tartismaya girmeyin cok denk geliyorum soyledikleri hic bi sozde mantim yok ama sorsan kurandaki celiskileri bulmuslar ve oyle ileri gidiyolar ki biri denk gelse olduresiye doverim. o kadar agir iftiralar var ki simdi ornek bile vermek istemiyorum
Bahsettigin tarzda birisini dovmek gibi bir hakkin var mi? Madem dinimizi savunuyorsun sana zarar vermeyen birini doverek kul hakkina girebilecegini hic mi dusunmuyorsun? Yeter artik cahilligi birakin. Hic mi Hz. Muhammed'i ornek almazsiniz, soylediklerini dikkate almazsiniz? O ki seni taslayanlari oldureyim mi diye Cebrail sordugunda hayir onlarin iclerinden belki iman edenler cikacaktir demistir.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Lutfen konuyu saptirmayalim ve bos tartismaya giremeylim.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ccc inci sözlük ccc

Eldaredge

Eldaredge

Üye
**t eksisozluk ayrica eksiksozluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...