Dikkat !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat !!!
ArkadasLar n73 aLmayin teLefon sorundan baskabisey degiL joistik tusu cikip cikip duruyo ve sag yapiyosun ok a gidio bazen bisey yapmadan kendi kendine ok sag sol asagi yukari basiyo hafiza kartini okumuyo bozuk diyo hep ful donuyo daha sayayimmi ? :)

KayraBey

KayraBey

Üye
n73 mü? Bu nedir? Kasatura numarası mı? Gözünü seveyim bahsettiğin şey öleli çok olmadı mı? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum :)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
zaten kimse almiyordu ki :d:

Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
    Konu Sahibi
aLan var mesaLa benim iLk symbian TeLefonum :) 2 3 ay once aLmistim simdi n95 var :) :)

Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
    Konu Sahibi
TeLefoncunun biri nebiLiyim soyunu sopunu niye sordunki ? :ehe

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Piyasada 1110 daha gözde n73 ten bi ara herkeste olduğundan belediye mı dağıtıyor bu n73lerı dıye dalga geçilıyordu:d:

Emrekocorj

Emrekocorj

Üye
    Konu Sahibi
TeLefonLar hakkinda fazLa biLgisi oLmayan cok kisi var ve bu teLefon onune cikarsa aLirLar ben burda bir konu acmisin biLmeyenLeri biLgiLendirme amacLi sizin yaptiginiz ise bak benim yerimde baska biri oLsaydi eminimki ana awrat sowerdi biraz saygiLi oLun ! ! !

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
TeLefonLar hakkinda fazLa biLgisi oLmayan cok kisi var ve bu teLefon onune cikarsa aLirLar ben burda bir konu acmisin biLmeyenLeri biLgiLendirme amacLi sizin yaptiginiz ise bak benim yerimde baska biri oLsaydi eminimki ana awrat sowerdi biraz saygiLi oLun ! ! !

Arkadaşa katılıyorum gençler arasında N73 kullanılmıyor modası geçti diye alay eder gibi cevap yazmak gerekmiyor.daha bugün telefoncuya N95 imi tamire götürdüm de orda diğer müşterilerde modelini yıllar önce unuttuğum tarih öncesi nokia telefonlar vardı tamire getirmişler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...