Dikkat ! Sony Xperia S kullanıcıları telefon üzerindeki ekran koruyucuyu çıkartmayın !

Sponsorlu Bağlantılar

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat ! Sony Xperia S kullanıcıları telefon üzerindeki ekran koruyucuyu çıkartmayın !
fabrikadan çıkışlı olarak telefon üzerinde gelen ekran koruyucu filmi söktüm ve koruyucu film olmadan 4-5 gündür kullanıyordum telefonu kesinlikle düşürmedim yada sert bir yere ekranını çarpmadım ama ekran üzerinde yüzelysel u şeklinde çizik oluşmuş internetten cam plastik vs.. yüzeylerdeki hafif çizikleri giderici krem sipariş ettim inşallah çiziği kapatırsa hemen ekran filmi yapıştracağım

kabul etmek gerekirse gorilla glass ekran gibisi yok bu kadar narin bir ekran camı koymak sony e yakışmamış

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
ben xperia neo v de çıkartmayı düşünüyordum. gittim mat ekran koruyucu aldım.

murat373484

Üye
iyişallah krem işine yarar. ben aldığım günden beri içinden cıkan ekran koruyucuyla kullanıyorum iyi ki çıkarmamışım. teşekkür ederim verdiğin bilgi için.

HaqperesT

HaqperesT

Üye
5800 ta agzım yandı gorilla glassta ekran koruyucu kullanıyorum
╮(╯_╰)╭

spedybaba

Üye
dikkatli bak ilk jelatinden sonra 1 tane daha jelatin var takılı olduğu hiç belli olmuyor.

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
dikkatli bak ilk jelatinden sonra 1 tane daha jelatin var takılı olduğu hiç belli olmuyor.

kutusunun içindeki jelatini yapıştırdıktan sonra dediğin olayı farketmiştim sonradan yapıştırdığım jelatini çıkartıp bir de fabrikadan çıkışındaki yapıştırılan jelatini çıkardım ne yazıkki cam çizildi

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
ekran koruyucu yapıştırdıktan sonra çizik görünmez oldu en azından rahatladım :)) tavsiyem kesinlikle çıkartmayın ekran koruyucuyu ekran resmen çiziliyor

86vural

Üye
Herkese iyi aksamlar arkadaslar 3 gun once dogubanktan aldim kutudan ekran koruyucu ekstra çıkmadı sadece telefonun ustunde bitane akıllıydı uzerinde resimler vardı mecbur sökülecek olan hani onu sokup kullandım taki bugun ekrandaki cizigifarkedene kadar. Simdi ekranda ust kısımda çizik var bu ekran fabrikadan çıkışındaki takılan jestini cibilmiştir. Cihazın üzerinde anlatin varmış gibi ekranın kenarında sıkıntı var bu jalatinmidir fabrikanın taktığı söküp yenisi takıldığım sagolunnbiraz uzun oldu ama can sıkıntısı

arabesk33

Üye
nasıl söktünüz anlamadım xperia arc kullanıyorum üstündeki ekran koruyucu okadar sağlam ki telefoncu arkadaşım pense ile söküyoruz dedi sen nasıl çıkardın

SilenTMan3437

SilenTMan3437

Üye
İgneyle hafif hafif ugrasıp çıkarılıyor. BUNU CIKARMAKTAKİ AMAÇ NEDİR?

Üst Alt