Dikkat Aveacılar Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat Aveacılar Buraya
ben avea kullanmadıgım için bilmiyorum ama arkadasın maili budur bi uygulayın zarar gormezsiniz

avea hatlarında 9333 biraz geç güncelleniyo bildiginiz gibi, bilmiyoduysanızda öğrendiniz... kontur aldınız şimdi YUK yazın bir boşluk kontur numaranızı yazın 9333 e yollayın hemen ardından 9333 ü arayın konturunuzu normal yükleyin konturunuz yüklendi diyicek, sonra kapatın 9333 ü onaylıyormusunuz mesajını cvplayın.. 9333 den tekrar mesaj gelicek tbrk hattınıza *** kontur yüklediniz diye.. ii harcamalar... ancak simdi avealar hizlandi cok hizli olmaniz lazim.....<span style="font-size:10pt;line-height:100%"><span style="color:#000066">
<span style="color:#000000">eger bilgi dogruysa bi çikolatalı gofret isterim </span><span style="color:#330033"><span style="color:#000000"></span></span>

</span></span>

bassavci

bassavci

Üye
pek sanm&#305;yorum.
ama yapman&#305;z&#305;da tavsiye etmem. haram yukleyecegin kontorle ne kadar helal konu&#351;ma yapabilirsinki. elbet bi yerden c&#305;kar.

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
dogruysa 1 gofret deil 1 bar cukulata sana

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
hmmm güzel bir bilgi deneyen var mı arkadaslar?

amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
bi deneyin aveacı olmadıgım için ne desem yalan olur bana gelen mail uydu sizlerle paylasmak istedim. dogruysa bi gofret yeter mista kardesim yeterki sizlerin yaranına bisey yapayım

amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
spook a katılıyorum neyse deneyen arkadasım oldumu? inş. dogru cıkar haberde bizimde bi faydamız olur.

spook

spook

Üye
kardeşler şimdi ben kontörü aldım msjla yazmaya çalıştım ilk önce ama msjı yollamadı arayarak yaptım hemen yukledı o yuzden aveanın sistemi şu anda baya hızlı bence olur yanı yok

amedian

amedian

Üye
    Konu Sahibi
msjı birkac kez zorlasaydın arkadasım gittikten sonra arasaydın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt