Avealilar 2 Kat Kontorünüz Olmasina Ne Dersiniz ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lliseli

lliseli

Üye
    Konu Sahibi
Avealilar 2 Kat Kontorünüz Olmasina Ne Dersiniz ???
Avea hatlarında 9333 biraz geç güncelleniyor bildiginiz gibi...

Kontör aldınız şimdi YUK yazın bir boşluk kontör numaranızı yazın 9333'e yollayın.

Hemen ardından 9333'ü arayın kontörünüzü normal yükleyin kontörünüz yüklendi diyicek, sonra kapatın 9333'ü onaylıyormusunuz mesajını cevaplayın..

9333' den tekrar mesaj gelicek "Tebrikler hattınıza 100/250/500/1000 kontör yüklediniz" diye...

2. Olarak AveA'dan birini arayıp kontörünüzü bitirdiniz diyelim. Telefonu kapattıktan sonra bellirli bir zaman dilimi içerisinde istediğiniz kadar kişiye bedava SmS atabiliyorsunuz.

Hadi hepinize hayırlı olsun 2 kat kontörünüz
Kullanmaya başlıyabilirsiniz

PAPADOC

PAPADOC

Üye
tşkler aveam olsa denerdim ama arkadaşlara tavsiye ederim

ademvehavva

ademvehavva

Üye
sağğol kardeş beleş sms atıyoduk ama bunu hiç düşünmemiştim ilk kontör aldığımda deneyecem

lliseli

lliseli

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben denedim oldu 100 kontor yükledim oldu benim kontorler 200 kullanıyorum şimdi

uTku^

Üye
denemek lazım acilen :)

ycg35

ycg35

Üye
bn daha önce başka bir yerde okuyup uygulamıştım ama olmadı her ikiside 1 dk yi geçirmeden hızlı hızlı yapmıştım ama olmamıştı :ss siz nası yaptınız anlamdm neyse denemekte fayda var artık bi dahaki kntre :D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
ne üçkaaycı adamsınız yaW:D

paradox1026

paradox1026

Üye
bn daha önce başka bir yerde okuyup uygulamıştım ama olmadı her ikiside 1 dk yi geçirmeden hızlı hızlı yapmıştım ama olmamıştı :ss siz nası yaptınız anlamdm neyse denemekte fayda var artık bi dahaki kntre :D

Bu olmuyor bende senin gibi denedim ama olmadı olmaz boşuna alıpta denemeyin yazık olur yani:D

avea bu kadar enayi olmayacaktır emin olun İyi Akşamlar!!!!

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
acaba turkcelldede olurmu?

eren6523

eren6523

Üye
bende olmuyor önceden bu bnm aklıma gelmişti denedim olmuyor ama bidaha denicem :D

arslansem

arslansem

Üye
Oluyor denemiştim ben
Kontürümün bittiğinin farkında dğldim
Çok fazla dğl ama 6-7 msj attığımı hatırlıyorum :)

alicavus

Üye
kardeşler deligibi yazdım deli gibi aradım ama yok olmuyo belki arada bir oparatör kafasına göre takılıyodur o saati beklemek lazım 150 kontur yükledim sonra hiç vakit kaybetmeden aradım bana dedigi şu cigerim geçersiz bir numara girdiniz dedi bosuna sevindik yaneee neyse genede sağol dedimya belkide oparatörünn belli saatleri olabilir o saatleri tutturmak gerek yapan o saati yazsın bizde yapak demi yaniii

muhammed53

Üye
böyle enayilik yapmazlar.yapsalar bile 1-2 gün içinde sistemi düzeltriler.ağ uzmanı olduğum içi biliyorum

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Fake Haber

alemburda

alemburda

Üye
AVEA DUYMADAN YÜKLEYELİM ARKADAŞLAR :oke: DENİYECEĞİM

PAPADOC

PAPADOC

Üye
hmm gerçekten güzel denemekte fayda var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt