Dikkat! 20GB Hediye İnternet


tuna200

tuna200

Üye
  Konu Sahibi
Telefonlarda "Sağlık Bakanlığı'ndan 20 GB hediye internet evdekal.com" gibi mesajlar geliyor . Bir tanıdık tıklamış 1500 tane mesaj göndermiş kendisinden habersiz diğer telefonlara . Telefoncuya götürmüş formatlayarak kurtulmuşlar . Az önce de anneme bir arkadaşından üst üste 20gb hediye diye mesaj geldi . Kesinlikle tıklamayın size de gelirse . Uyarayım dedim :)
 
 • Beğen
 • Kahkaha
Tepkiler: köprülü, fatihmentes, Da®kness ve 1 kişi daha
PALA.

PALA.

Üye
1500 tane mesaj göndermiş
Valla sazan gibi atlamamak lazım :) Girin operatörün sitesinde yoksa hiç bulaşmayın.
Bakanlık yollayacaksa zaten sormaz yollar, ister kullan ister kullanma...
 
 • Beğen
Tepkiler: tuna200

Cadillac34

Üye
Desenize virüs hikaye dolandırıcılık şahane. Fırsatçılar maskeye alternatif bu yola başvurmuşlar. Belki de çift dikiş yapıyorlar. Allah tez zamanda fırsatçıları dolandırıcıları virüsle beraber alsın.
 
 • Beğen
Tepkiler: tuna200, denizci35 ve PALA.

Memduhxx21

Üye
İnternet oldumu kesin tıklariz
 
 • Beğen
Tepkiler: tuna200
fatihmentes

fatihmentes

Üye
Kimseye karşılıksız bir şey vermez.
 
 • Beğen
Tepkiler: tuna200
tuna200

tuna200

Üye
  Konu Sahibi
Belki de insanların hayatlarını bağladığı ilacın sahtesini yapıp satan insanlar varken internet dolandırıcısına şaşırmıyorum artık :D
 
 • Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve fatihmentes
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt