dijital saatlere bakınca hiçbir şey anlamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
benimki plastik değildi analog metal idi:) orda bir karakter diyo da o sözü:ehe
hah şimdi hatırladım.. call of duty modern warfare 2'nin sonunda general shepherd, bıçak sapladıktan sonra soap'ı öldürmek için, revolver'ını doldururken "Five years ago, I lost 30,000 men in the blink of an eye... and the world just f***in' watched." demişti... bende nereden biliyorum bu lafı diyordum : ?

achambo

achambo

Üye
orda duyduğun aklında mı kalmış:blink: ben de bitirdim de unutmuştum:ehe

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
Şuan kullandığım bu
buda evdeki iki tane daha var onları pek kullanmıyorum

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
orda duyduğun aklında mı kalmış:blink: ben de bitirdim de unutmuştum:ehe
o oyunun fanatiğiyimdir. 17 kez bitirdim : ? bak işte şurdakini:

Şuan kullandığım bu
buda evdeki iki tane daha var onları pek kullanmıyorum

bu markaları hiç görmemiştim :hmmm grahamın sol tarafı kolunu çok acıtır dostum.. franck muller biraz kaliteli gibi göründü gözüme ama 100tl'nin üzerinde değildir diye tahmin edyorum :hmmm kaç liraya mal oldu bunlar?

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
o oyunun fanatiğiyimdir. 17 kez bitirdim : ? bak işte şurdakini:

bu markaları hiç görmemiştim :hmmm grahamın sol tarafı kolunu çok acıtır dostum.. franck muller biraz kaliteli gibi göründü gözüme :hmmm kaç liraya mal oldu bunlar?

sol tarafı benimde aklımı karıştırmışdı ama sıkıntı olmadı çok şükür hiç,soldaki daha da kaliteli duruşuna bakma zaten hediye gelmişti sağdakini ben almıştım orjinali 15000 dolar gibi birşey ama bu replika daha da ucuz oluyor :D

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
sol tarafı benimde aklımı karıştırmışdı ama sıkıntı olmadı çok şükür hiç,soldaki daha da kaliteli duruşuna bakma zaten hediye gelmişti sağdakini ben almıştım orjinali 15000 dolar gibi birşey ama bu replika daha da ucuz oluyor :D
gerçeği rolex tarzı bişi demek :D benim tissot orijinal ama, alındığı zaman için 1200 tl idi :D

Üst Alt