[DIGITAL CHOCOLATE] Millionaire City v1.0.28 + Hile (Facebookdaki)(Nokia 500 denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
[DIGITAL CHOCOLATE] Millionaire City v1.0.28 + Hile (Facebookdaki)(Nokia 500 denendi)

Millionaire City

Facebooktakinin aynısı desek heralde yanlış bir şey söylememiş oluruz.Facebooktakini bilenler açıklamayı hiç okumadan oyunu kurup oynasınlar:oke:Oyun Green Farm gibi bağımlılık yapan bir oyun.Uzun zamandır oynamıyorum hatırladıklarımı sizlerle paylaşayım.Oyununun başlarında sanırım bizden bir belediye binası kurmamıız istiyor bunu basitçe yapabilirsiniz.Daha sonra hayalinizdeki şehrin kara yolları ağını oluşturun(nede olsa yol yapmak beleş :D)Ve artık yavaş yavaş ev kurmaya başlayın.Bu evleri geçici olarak kiralatabiliyorsunuz.Belki öğrenciye belki turiste belki şarkıcıya belki de bir iş adamına!!! Tahmin ettiğiniz gibi ençok parayı veren iş adamı en az parayı veren öğrencidir :D ama iş adamı parayı daha geç sürede veriyor belirteyim.Bu arada siz ev falan yaptıkça level atlıyorsunuz.İlk olarak pizzacı sonra kahveci sonra restaurant sonrada çiçekçi açılıyordu sanırım ilk etapta daha sonraları heykel türü şeyler falan da yapabiliyorsunuz.Oyunun küçük ama etkisi büyük bir hilesi var(tavsiye etmiyorum :ehe) Mesela siz tüm evleri iş adamına verin.Daha sonra oyundan çıkın, ve telefonunuzun saatini iş adamının çıkacağı saate ya da bir kaç saat ilerisine alın, eğer çok ileri alırsanız para falan vermiyolar :ehe Sonra paraları toplatın tekrar aynı işlemleri yapın:naughty:

MILLIONAIRE CITY INDIR

* Oyun Nokia 500de denenmiştir.
* Link ALINTIDIR.
* Ayrıca oyun S60v5de de çalışmaktadır.
* Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. :nono: :)

• Beğen
Tepkiler: sagocu9579, yutkun, Emirhan5898 ve 2 diğerleri

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk:

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hileyi bende bulmuştum :tşk:

MaxipmaN

Üye
Teşekkürler

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
çok :tşk:

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
Hadi yahu yok mu indiren. Up.

evren01

evren01

Üye
emegine saglık

hakan05.55

Üye
türkçe yokmu

CiA7

CiA7

Üye
Teşekkürler. Hile çok yararlı

ali_gfb_1907

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
:rica:... İyi oyunlar :

Aleksandra

Aleksandra

Üye
rar ya da zip dosyası olarak koyabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
Aleksandra

Aleksandra

Üye
Emeğine sağlık. Çok teşekkürler kardeşim:)

Üst Alt