DIGIPHONE M8600 Hangi Uzantıda Program ve Oyun Destekler?

Sponsorlu Bağlantılar

44_Can

Üye
    Konu Sahibi
DIGIPHONE M8600 Hangi Uzantıda Program ve Oyun Destekler?
Arkadaşlar geçenlerde DIGIPHONE M8600 telefonundan aldım ve hangi dosya uzantısı desteklediğini bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz.??:nono::nono::nono:

awaara_hoon

Üye
saol

yohan111

Üye
sadece jar uzntılarını destekliyor ama hepsini deil

SENAMA

Üye
bunlara para veriyorlaryaaaa

hakan.c

hakan.c

Üye
Evet bunlara para veriyoruz,çünki bu telefonların özelliklerine yakın bir nokia telefonun 500 tl den aşağı değil ve ben bu t828 i yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.ve hiçbir sorununuda görmedim şimdi anladınmı.ve hala telefonumdan memnunum.telfonunda ayrıca nokia da da olduğu gibi 2 sene garantisi var.

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca 180 tl ye aldım

lilolilo

Üye
tekneloji hergün daha ileri gidiyor bugün çin tel. alsan gidik bilindik bir marka tel. alsan en fazla 1sene sonra başka bir tel. görüp değiştirmek istiyorsun yani garanti falan hikaye ,benim tek tavsiye ediceğim şey çin malı alıyorsanız bildiğiniz bir yerden sıfır alın ikinci el almayın

hakan.c

hakan.c

Üye
tekneloji hergün daha ileri gidiyor bugün çin tel. alsan gidik bilindik bir marka tel. alsan en fazla 1sene sonra başka bir tel. görüp değiştirmek istiyorsun yani garanti falan hikaye ,benim tek tavsiye ediceğim şey çin malı alıyorsanız bildiğiniz bir yerden sıfır alın ikinci el almayın

garanti hikayemi??

Üst Alt